Naši Partneři:Aukro aukce online

Aukro.cz je internetový trh, kde můžete prodávat a nakupovat zboží formou aukce. Můžete zde najít předměty, které jste už dlouho hledal. Můžete prodat věci, které už nepotřebujete. Díky Aukru poznáte nové přátele. Na Aukru je exkluzivně ke koupi nové a atraktivní zboží za neuvěřitelně nízké ceny ...

Více o Aukro.cz

Aukční portál Aukro.cz zahájil svou činnost v srpnu roku 2003. Jde o další projekt společnosti Payback, která se tímto krokem rozhodla zopakovat úspěch, jehož dosáhla s aukční síní Allegro.pl. Allegro.pl se za krátkou dobu své existence stihlo stát největší a nejúspěšnější obchodní platformou na polském internetu a tuto pozici si i na dále upevňuje. V létě 2004 otevírá Payback pod názvem Teszvesz.hu svou pobočku také v Maďarsku.

V ČR se nám za velmi krátkou dobu působení podařilo několikanásobně předstihnout všechny naše konkurenty jak v počtu aktivních Uživatelů, tak i v počtu předmětů vystavených k prodeji. Tohoto lze docílit pouze poskytováním služeb a nástrojů vysoké kvality, spolehlivého zákaznického servisu a v neposlední řadě také díky úzké spolupráci s našimi Uživateli, naší Komunitou.

Nabídka Aukro.cz

Zpřístupnili jsme on-line obchodování prakticky všem. Bez jakýchkoliv dalších prostředníků můžete prodávat a nakupovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Prodejcům nabízíme pohodlné nástroje pro vystavení zboží v aukcích a jejich řízení. Kupujícím nabízíme obrovské množství zboží přehledně roztříděné do kategorií, jednoduchý způsob přihazování a další služby související s bezpečným nákupem přes internet.

Tisíce výrobků, tisíce kupujících a radost z rychlého a snadného obchodování - to vše dělá Aukro neobyčejným místem na internetu. Nakupujte nové zboží za skandálně nízké ceny.