Naši Partneři:


Internetové služby, webhosting, webdesign, domény, software

Doporučujeme

Název: Bwin.com

Nabídka: Největší online sázková nabídka v Evropě. Začněte a rozjeďte to hned - u Bwin.com: když se ještě dnes zaregistrujete, dostanete za Vaši první platbu jako odměnu bonus až 5 EUR. A pak si už jen užívejte více napětí s betandwin, evropskou jedničkou ve sportovním sázení. Tak si to hned vyzkoušejte! Tahle nabídka platí jen krátce.

Název: Etarget.cz - PPC reklama

Nabídka: ETARGET - dodavatel "pay-per-click" placených výsledků vyhledávání na českém, slovenském a maďarském trhu. Společnost poskytuje svým klientům možnost přednostního zobrazení svého odkazu v síti svých partnerských informačních a vyhledávacích portálů. Klient má možnost zadat klíčová slova, na základě kterých se jeho odkaz zobrazí na jedné z prvních pěti pozic vyhledávání. K první platbě 100,-Kč kreditu zdarma!

Název: iFortuna.cz

Nabídka: Internetové sázení u sázkové kanceláře Fortuna je pro všechny, kdo mají přístup k internetu. Sázky může uzavírat takřka odkudkoliv, z pohodlí domova, ale i práci nebo třeba na dovolené. Pro váš komfort je možné sázet přes internet nepřetržitě 24 hodin denně. Bavit se můžete i v průběhu utkání prostřednictvím sázek Live. Tiket si můžete navíc na internetu třeba jen připravit a vsadit až v okamžiku, kdy se vám to bude nejvíc hodit.
Další odkazy

Název: Povinné-ručení.com

Nabídka: Povinné ručení online - Porovnejte si povinné ručení online. Vyberte si nejlevnější povinné ručení z 12 pojišťoven. Povinne-ruceni.com je přední český porovnávač a zprostředkovatel povinného ručení na internetu. Uživatel nalezne na internetových stránkách nejen spoustu užitečných informací, ale může zde i porovnat cenu pojištění u jednotlivých pojišťoven. Hlavní předností webu však zůstává možnost si povinné ručení sjednat on-line a to mnohdy za zvýhodněných podmínek!

Název: Slevy na CenyZboží.cz

Nabídka: Každý den všechny aktuální hromadné slevy na jednom místě! Server prohledává všechny slevové portály nabízející skupinové slevy, slevové kupony a pobyty.

Název: CenyZboží.cz

Nabídka: Nový moderní a rychlý vyhledávač cen zboží v českých internetových obchodech. Server hledá nejlepší akční ceny, porovnává ceny zboží a vyhledává slevy, akce a výprodeje v internetových obchodech.

Název: Forpsi.com

Nabídka: Webhosting, Registrace domén, Serverhosting, Připojení k internetu.

Název: Bazar-inzerce.cz

Nabídka: Inzertní portál pro soukromou i firemní bezplatnou inzerci. Zdarma vkládání inzerátů, obrázků, videa nebo dokumentů, statistiky inzerátů, možnost vložit logo společnosti a odkaz na web, WAP, RSS a mnoho dalšího. Inzerce: Audio-video, auto-moto, bílé zboží, chovatelské potřeby a zvířata, dětské zboží, drogerie, potřeby pro dům byt a zahradu, elektro, erotické zboží, vše pro hobby, umění, hudební nástroje, vše pro kancelář, reality a nemovitosti, mobilní telefony, oděvy a obuv, Hry a hračky, PC hry a konzole, počítače, notebooky, vše pro sport a turistiku, vše pro zdraví a krásu, práce a brigády, seznamka, cestování.