Letecké společnosti

Smart Wings

Smart Wings usiluje o to být první volbou evropských nezávislých leteckých cestovatelů. Snažíme se nabídnout nejnižší ceny ve všech zemí, ve kterých působíme. Cílem Smart Wings je dopravit cestující přímo a spolehlivě do center evropských metropolí za výhodnou cenu.

Mnoho cestujících platí neúměrně vysoké jízdné za vnitroevropské lety. Proto si ti prozíravější vybírají Smart Wings. Pokud chcete letět a zároveň ušetřit, rezervujte si svůj let se Smart Wings. Smart Wings je úsporný, spolehlivý a transparentní.

Jsme vaše nízkonákladová letecká společnost, která se nachází v centru Evropy na letišti Praha Ruzyně. Létáme z Prahy do lákavých destinací. Nabízíme moderní letadlovou flotilu, kvalifikovaný personál a maximální bezpečnostní standard.

Cenová filozofie

Nabízíme lety po Evropě za ceny od 190,– Kč. Cena nezahrnuje letištní poplatky.

Naše výhodné ceny jsou dány maximálním omezením nadbytečných služeb. Cena letenky zahrnuje pouze samotný let a nic víc. Pokud má cestující v průběhu letu zájem o občerstvení, může využít naší palubní nabídky. Tento zpoplatněný servis zahrnuje nápoje a lehké občerstvení.

Jedním z dalších důvodů, který napomáhá nízkým cenám je poskytování pouze ekonomické třídy. Všichni naši zákazníci mají pro nás stejnou hodnotu.

Naši cestující si rezervují své lety velmi snadno sami přes internet, telefon nebo přímo na letišti na přepážce Smart Wings. Tímto způsobem šetříme poplatky cestovních agentur, provizi agentů a rezervačních systémů. Z našich nízkých nákladů mají prospěch naši klienti. Na minimu držíme také naše administrativní náklady. Máme transparentní tarifní systém s přiměřenými cenami a optimální výší poplatků za všechny nadstandartní služby.

Na druhou stranu nepřipouštíme žádné kompromisy v našich vysokých bezpečnostních standardech: v kvalifikaci našich zaměstnanců, moderním leteckém parku a servisu letadel.

Kvalita

Smart Wings poskytuje rozumnou kvalitu služeb za přiměřené ceny. Smart Wings je nízkonákladová letecká společnost prodávající letenky za poctivé ceny. Smart Wings nenabízí business třídu, individuální péči nebo skleničku sektu na uvítanou.

Za cenu, kterou náš zákazník zaplatí, obdrží základní služby. Dále nabízíme limitovaný okruh dalších zpoplatněných služeb, jako např. přepravu rozměrných nákladů, extra zavazadel, zvířat apod.

I ve všech následujících oblastech se můžete spolehnout na náš profesionální přístup:

  • Zkušenost s leteckou přepravou a technická spolehlivost (Lufthansa Technik)
  • Vyškolení operátoři našeho rezervačního centra
  • Jednoduchý a bezpečný rezervační systém přes internet od Lufthansa Systems
  • Rychlé odbavení pomocí výkonného systému odbavovacích přepážek
  • Vysoce kvalitní občerstvení na našich palubách
  • Pohodlná sedadla s přiměřeným rozmístěním

Bezpečnost

Létání je věc důvěry! Bezpečnost je zásadním parametrem.

Díky dlouholeté spolupráci Travel Service se společností Lufthansa Technik plně vužíváme zkušeností při řešení všech problémů a otázek souvisejícich s bezpečností provozu našich letadel.

Bezpečnost je tedy pro Smart Wings samozřejmostí:

  • Moderní flotila operující 10 letadly typu Boeing B737
  • Důkladně proškolené posádky splňující JAA standardy
  • Zkušení piloti s mnohaletou praxí
  • Trvalá údržba našich letadel u Lufthansa Technik

Společnost

Smart Wings je obchodní značka letecké společnosti Travel Service a.s. pro nízkonákladové pravidelné lety. Travel Service a.s. je největší soukromá letecká společnost v České republice a současně jeden z nejdynamičtěji se rozvíjejících charterových dopravců ve střední Evropě.

V loňském roce využilo našich služeb více než 1.7 milionu cestujících a to jak v České republice, tak také v Maďarsku a Španělsku, kde máme dceřiné společnosti.

Vyhledat letenky letecké společnosti Smart Wings online:

Letenky Smart WingsLetenky Stevard.cz