Letecké společnosti

Thai Airways International

Letecká společnost, vyhlášená svou kvalitou poskytovaných služeb. Thai nabízí pravidelné spojení mezi Evropou a Asií. Hustá síť spojení v Thajsku a jeho okolí.

Letecká společnost Thai Airways International byla založena v roce 1960, v Bangkoku.

Byly zahájeny první lety do 9 asijských destinací. První mezinárodní linka byla zahájena v roce 1971 a to do Sydney. V roce 1972 – 1973 se uskutečnily první lety do Kodaně, Londýna a Frankfurtu a v roce 1980 do Severní Ameriky. V dnešní době Thai Airways zajišťuje denní spojení do 74 destinací 34 zemí světa, na všech 4 kontinentech.

Vynikající servis a spolehlivost jsou kvality, které zajišťují Thai Airways přední místo mezi světovými leteckými společnostmi.

Mimo kvalitního servisu a komfortu se mezi ostatními dopravci také pyšní prvenstvím v nejvytíženějším spojení v oblasti Asie.

Svoji důvěru v Thai Airways projevily ostatní mezinárodní dopravci, zajišťující spojení s Bangkokem tím, že pod křídla Thai Airways byly svěřeny i další činnosti související s provozem mezinárodního letiště v Bangkoku, jakožto služby pozemního handlingu, technické zabezpečení a údržba letadel a samozřejmě také služby cateringu. S jedinečnou a okouzlující thajskou kulturou a tradicemi, okořeněnou celosvětově proslulou báječnou kuchyní si Thai Airways vytvořilo určitý standart v zajišťování vysoce kvalitních jídel, která jsou na palubách letadel cestujícím podávána a dostalo se jim tak předního místa v oblasti cateringu.

Důkazem těchto služeb jsou nesčetná ocenění letecké společnosti Thai Airways. Z více než 250 leteckých společností, které v současné době operují své linky po celém světě se letecká společnost Thai Airways International umístila mezi deseti nejlepšími. Toto umístění je považováno za ohromný úspěch.

Jedny z posledních oceněních, kterými byla letecká společnosti Thai Airways vyznamenána jsou:

  • TTG (Travel Trade Gazette) Magazine – Nejlepší letecká společnost roku 2004
  • Skytrax 2004/5 Survey zařadil Royal First Class Lounge v Bangkoku mezi nejlepších 5 salónků z celého světa
  • Skytrax 2005 Survey* – 7. místo: Nejlepší letecká společnost roku – 2005
  • Time Asia Magazine – 2. místo: Nejoblíbenější letecká společnost
  • Průzkum byl proveden mezi více než 12 miliony cestujícími po celém světě. V průzkumu jsou hodnoceny tři aspekty – komfort sedadla, úroveň cateringu a vysoká profesionalita palubního personálu.

Thai Airways International is the national air carrier of Thailand. Thai operates out of Suvarnabhumi Airport and is a founding member of the Star Alliance network. The carrier has traditionally used on all of its livery. Like Singapore Airlines, Thai offers some of the longest non-stop commercial flights from New York and Los Angeles.

Vyhledat letenky letecké společnosti Thai Airways International online:

Letenky Thai Airways InternationalLetenky Stevard.cz