Letecké společnosti

Air Canada

Air Canada – Létá do více než 280 destinací na světě a jako kanadský národní dopravce nabízí hustou síť pravidelného spojení mezi Evropou a Kanadou.

Korporátní Profil

Air Canada je kanadskou největší domácí i mezínárodní aerolinkou poskytující svým pasažerům plný servis. Se společností se můžeme snadno přepravit do následujících destinací Canada-Europe, Canada-Pacific, Canada-Caribbean/Central America a Canada-South America. Přeprava pasažerů je jejich hlavním podnikatelským záměrem. S vedením v Montrealu je Air Canada plně vlastněna společností ACE Aviation Holdings Inc. (ACE).

Společně, Air Canada a Jazz (Kanadský největší regionální přepravce, další dceřiná společnost ACE) obstarávají domácí i mezinárodní síť. Během roku 2005, Air Canada a Jazz společně obsloužili přibližně 1200 plánovaných letů každý den a odbavili přes 30 milinů pasažerů, kombinovanou flotilou o 322 letounech (z kterých 121 patří Jazzu). V roce 2005, Air Canada nabídla pasažerům přímé lety do 159 destinací a díky smlouvám s dalšími regionálními leteckými společnostmi mohla nabídnout dalších 11. Celkem tedy nabídla 170 přímých letů na 5 kontinentů. Hlavní letiště jsou v Torontu, Montrealu, Vancouveru a Calgary.

Air Canada frequent flyer program (program častého létání), je v Kanadě oblíbeným benefitem. Přes 5 miliónů členů získává míle, které pak může využít k nákupu letenek.

Vyhledat letenky letecké společnosti Air Canada online:

Letenky Air CanadaLetenky Stevard.cz