Cestovní pojištění online


Online rezervace cestovního pojištění při koupi letenky


Novinkou pro naše klienty při vyhledávání a rezervaci letenky, je online rezervace cestovního pojištění Allianz a ubytování po celém světe a to přímo v průběhu rezervace letenky. Rezervaci ubytování a pojištění naleznete v 6 kroku rezervace letenky. Věříme, že tyto dvě nové služby oceníte.


Cestovní Pojištění - Evropská Cestovní Pojišťovna a.s.Proč právě Evropská?

- prodej pojištění po internetu
- můžete si vybrat z celé škály pojištění: od úsporných variant až po komplexní pojištění cest do celého světa
- rozsah pojištění v produktových balíčcích vychází z našich mnohaletých mezinárodních i domácích zkušeností
- víme, co vás může v zahraničí potkat, a celosvětová síť Euro-Center řízená naším koncernem umí pomoci přímo na místě ve všech hlavních destinacích
- 24 hodin denně 365 dní v roce je vám připravena pomoci kdekoli na světě renomovaná pražská asistenční centrála EuroAlarm - stačí skutečně jen zavolat!
- ručíme za vysokou kvalitu služeb před cestou, během cesty i po návratu
- jsme součástí největší světové skupiny specializovaných cestovních pojišťoven

Jak se můžete pojistit

1. On-line - na adrese www.evropska.cz
2. Telefonicky - pomocí telefonu máte dostupné všechny naše služby
3. V prodejním místě - naši prodejci Vám pomohou vybrat nejvhodnější pojištění podle typu cesty a individuálních potřeb, a to jak v centrále společnosti tak i v předních cestovních kancelářích po celé republice. Jejich seznam naleznete na našich stránkách na Internetu.


Co Vám nabízíme?

na dovolenou:

- široký výběr produktů od pojištění léčebných výloh až po komplexní pojištění všech hlavních rizik
- speciální pojištění pro zimní sportování, rizikové sporty i individuální cesty autem
- 30% sleva pro studenty do 26 let na pojištění HolidayPass, HolidayHelp, HolidayMed a BusinessPass (karty ISIC, ITIC, IYTC)
- zvýhodněné sazby pro rodiny
od 190 Kč na os./pobyt


na častné cesty

- celoroční komplexní pojištění pro opakované cesty do 45 dnů
- na služební i soukromé cesty do celého světa
- nejvyšší krytí s komfortem na neomezený počet cest
- na služební i soukromé cesty do celého světa
- pro jednotlivce i rodinu
- jednoduché sjednání po telefonu, nulová administrativa
- od 2160 Kč na os./pobyt


na dlouhodobý pobyt

- komplexní pojištění pro pobyt v zahraničí od 3 měsíců až do 1 roku
- vhodné zejména na pracovní stáže
- zvýhodněné pojištění pro studenty a au pair
- možnost úspory domácího zdravotního pojištění (min. 905 Kč/měs.)
- od 2690 Kč na os./pobyt


pojištění zaměstnanců

Jste-li již naším klientem a potřebujete-li ohlásit služební cestu, můžete tak učinit přímo zde.


Mezi naše stálé klienty patří 6 z 10 největších firem v ČR a další stovky velkých či menších společností, jako jsou např. IBM, ČEZ, Siemens, Shell, SAP, Walter, Oracle, Barum Continental, Sazka, Unilever, Český rozhlas, Ispat Nová Huť, Accenture Central Europe, Accenture Services a jiné.

Firmám a institucím nabízíme celou řadu zvláštních pojištění. Naši spolupracovníci na tel. 221 860 404 (e-mail: ebti@evropska.cz) Vám poradí, jaké pojištění je vhodné právě pro Vaši společnost.

- pro celou firmu s možností různého krytí skupin zaměstnanců
- možnost volby rozsahu pojistné ochrany podle potřeb
- celoroční smlouva s minimální administrativou
- jednoduchá obsluha pojištění přes internet


Executive a ExecutivePlus

Pro podniky i různé instituce nabízí naše pojišťovna dlouhodobé komplexní pojištění zaměstnanců z řady Executive, které poskytuje i celé spektrum dalších výhod a služeb.

ExecutivePlus je v současné době rozsahem pojistné ochrany bezkonkurenčním produktem na českém trhu a svým obsahem naplňuje náročné mezinárodní standardy.


Co není nikdy pojištěno

Vztahy s klienty budujeme na vzájemné důvěře a informovanosti. Naše pojišťovna nemá tedy potřebu skrývat okolnosti, kdy neposkytne pojistné plnění. Proto se vždy dobře seznamte s výlukami z pojištění, jež jsou navíc zvýrazněny v pojistných podmínkách. Žádné cestovní pojištění vám například neuhradí léčení onemocnění, které bylo známo už při jeho sjednání či před odjezdem do zahraničí. Podrobnosti o všech výlukách vám vždy rádi poskytneme.

Jak Vám pomůžeme na cestách

Celosvětová aktivní asistence poskytovaná 24 hodin denně pražskou asistenční službou Euro-Alarm je významnou předností našeho pojištění. Kvalifikovaný tým této centrály je připraven poskytnout Vám pomoc v jakékoli nouzové situaci během pobytu v zahraničí. Úzká součinnost s přední skandinávskou asistenční centrálou Euro-Alarm A/S je zárukou prvotřídní péče o pojištěné v jakékoli tísni.

Pomoc přímo v místě pobytu můžete získat prostřednictvím naší sítě Euro-Center, vybudované naším koncernem ve všech hlavních světových turistických oblastech. Kanceláře Euro-Center poskytnou potřebnou pomoc v nejrůznějších obtížných situacích, monitorují kvalitu lékařské péče a úzce spolupracují s místními zástupci tour-operátorů.

Jako součást asistenční sítě poskytují Euro-Centra pomoc klientovi přímo v místě jeho pobytu např. formou úhrady účtů v nemocnici nebo v případě zničení či odcizení zavazadel, kdy poškozenému poskytnou finanční pomoc. Díky neustálému kontaktu se zahraničními nemocnicemi v danné oblasti mohou zajišťovat dohled nad úrovní léčebné péče. Euro-Centra jsou samozřejmě také schopny zajistit pomoc v případě škody způsobené naším klientem na majetku či zdraví třetí osoby.

Jak vám můžeme kupříkladu pomoci...

vyšleme záchranný lékařský tým pro pacienta a zajistíme jeho repatriaci do vlasti:

- při hospitalizaci či náročném ambulantním ošetření zašleme platební záruky
- náš lékař je připraven sledovat stav pacienta a poskytnout radu, jak dále postupovat
- při delší hospitalizaci zajistíme přivolání opatrovníka z vlasti
- uhradíme poplatky za vystavení náhradního dočasného pasu
- zprostředkujeme kontakt s rodinou i radu, jak postupovat při pojistné události
- budete-li okradeni, jsme připraveni poukázat Vám přiměřenou finanční zálohu na pojistné plnění
- předáme naléhavou zprávu rodině či blízkým


Kdo je Evropská Cestovní Pojišťovna

- již 10. rokem je jedinou specializovanou cestovní pojišťovnou na českém trhu
- je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven ETI Group (European Travel Insurance Group)
- po 24 hodin denně poskytuje klientům aktivní asistenci po celém světě prostřednictvím vlastní asistenční centrály
- disponuje rozsáhlou prodejní sítí předních cestovních kanceláří ve všech významných městech České Republiky.

Pojišťovna byla založena v roce 1993 dánskou společností Europaeiske RejseforsikringA/S, která se věnuje cestovnímu pojištění více než 80 let. Společnost Europaeiske vlastní 75% našich akcií a dalšími akcionáři jsou německá Europäische Reiseversicherung AG (15%) spolu s rakouskou Europäische Reiseversicherung AG (10%).

Německá Europäische v roce 1995 vytvořila svými akvizicemi jednu z nejvýznamnějších skupin cestovních pojišťoven na světě, do níž dnes patří vedle české společnosti i její partneři v Dánsku, Švédsku, Francii, Itálii, Španělsku, Rakousku, Maďarsku, Polsku či na Slovensku. Prostřednictvím akcionářů patří naše společnost do skupiny Munich Re - vedoucí světové společnosti v oboru zajištění.


Celosvětová aktivní asistence klientům

Evropská Cestovní Pojišťovna provozuje vlastní asistenční službu, kterou je dceřiná společnost EuroAlarm. Celosvětová aktivní asistence poskytovaná 24 hodin denně je významnou předností našeho pojištění. Kvalifikovaný tým této centrály je připraven poskytnout Vám pomoc v jakékoli nouzové situaci během pobytu v zahraničí.

Úzká součinnost s přední skandinávskou asistenční centrálou Euro-Alarm A/S je zárukou prvotřídní péče o pojištěné v jakékoli tísni. Tyto asistenční služby využívají dnes nejen klienti z Česka, ale i ze Slovenska, Polska, Pobaltí, Ruska a ostatních zemí bývalého SSSR, Německa, Holandska či ze Skandinávie.

Jako součást asistenční sítě poskytují pomoc klientům naše Euro-Centers ve všech hlavních světových turistických oblastech. Díky neustálému kontaktu s místními zdravotnickými zařízeními mohou dohlížet na úroveň léčebné péče, garantovat úhradu účtů apod. Jsou samozřejmě také schopny zajistit jinou pomoc přímo v místě Vašeho zahraničního pobytu.