Naši Partneři:


Katalóg internetových obchodov - online obchody a nakupovanie na internete

Onlineobchody.com je expertný nákupný vyhľadávač, združujúci pod jednou strechou špecializované on-line internetové obchody, ktoré okrem vlastného predaja ponúkajú svojim zákazníkom aj kompetentné odborné poradenstvo a servis. Jsme presvedčený o tom, že sa nakupovanie na Internete stane bežnou súčasťou nášho života, a preto sa Vám budeme snažit pomôcť pri výbere profesionálných online predajcov.

Hlavnou náplňou serveru je podpora a propagácia internetového obchodovania na širokej platforme, zahrňujúce jak služby pre firmy, ktoré ponúkajú a predávajú prostredníctvom internetu svoje produkty a tovar, tak spotrebiteľom, kterým zjednodušuje prístup k informáciam o predajných miestach a tovaru na internete.

Obrovskou výhodou tohoto zpôsobu je sústredenie informácií z rôznych obchodov na jednom mieste, takže prístup k informáciám je velmi rýchly a prehľadný. Nemusíte tak ztrácat čas a peniaze zdĺhavým prechádzaním jednotlivých obchodov! Potom, čo si tu vyhľadáte ponuku, sa kliknutím na odkaz dostanete priamo na výpis preverených online obchodov, obchodních domov a firiem ktoré požadovaný sortiment ponúkajú.

Výhody nakupovania na Internete:

- Nakupovanie z pohodlia domova alebo kancelárie 24 hodin denne
- Viac možností platieb (bankou, na dobierku, hotovosťou pri dodávke kurierom, na splátky, ...)
- Dovoz tovaru až do domu alebo kancelárie často ZDARMA
- Nižšie ceny ako v "kamenných obchodoch"
- Aktuálné zľavy akcie a výpredaje
- Anonymita pri nakupovaniu napríklad tovaru erotického charakteru

Team Online Obchodov - "Myslíme to s obchodmi vážne ..."

Ak ste firma (alebo aj jednotlivec) s internetovým obchodom a máte záujem prezentovať svoju ponuku alebo svoje služby na našom webu, môžete sa zaregistrovať tu.

Katalog internetových obchodov