Naši Partneři:


PPC - Pay Per Click systém reklamy na Onlineobchody.com

1. Co je to vlastně PPC (Pay Per Click) systém?
Jde o efektivní způsob reklamy, kde klient platí za uživatele, který mu prostřednictvím této reklamy přijde na stránky. Klasický způsob prodeje reklamy je prodej na období nebo zobrazení. V případě PPC systému se reklamní odkaz zobrazuje zdarma, klient platí až v momentě, kdy uživatele tento odkaz zaujme a klikne na něj. Jde vlastně o placení za uskutečněné kliky na reklamní odkaz.

2. Jak to celé funguje?
Klient vloží do systému (převede na náš účet) finanční částku, která se mu přepočítá na kredit. V našem případě je cena 1,- Kč/UIP klik. To znamená, že pokud do systému vložíte 900,- Kč (minimální částka), garantujeme vám 450 unikátních kliků na Váš reklamní odkaz. Cenou nemůžete ovlivnit pořadí na kterém se budete zobrazovat, protože odkazy vzájemně rotují.

3. Slevy
Za každých 1000,-Kč dostanete 10% kreditů navíc! Příklad:
V případě objednávky za 1.000,-Kč dostanete 10% kreditů navíc.
V případě objednávky za 2.000,-Kč dostanete 20% kreditů navíc.
V případě objednávky za 3.000,-Kč dostanete 30% kreditů navíc.
atd.

4. Statistiky
Systém vám bude zasílat podrobné statistiky zobrazení a originálních kliků na váš odkaz jednou týdně na email. V případě, že vám bude docházet kredit, můžete si ho nechat "nabít" za libovolnou částku (min. 900,-Kč).

5. V jakých formátech se zobrazují reklamní texty?
Váš text si sami zadáte při registraci. V "Doporučujeme" bude nad textem ikonka vašeho webu, v "TOPlište" bude jenom odkaz. Je třeba si uvědomit že když už je návštěvník v katalogu v dané kategorii, na 90% má zájem koupit zboží odpovídající zařazení.

6. Jak je to s falešnými kliky?
Jeden UIP je počítán za 24hodin - což znamená, že pokud uživatel klikne na váš odkaz, je systémem zaznamenán a dalších 24hodin se jeho vstupy už nezapočítavají. Celý systém má dvojí ochranu na odhalování a předcházení falešným klikům.

Pokud vás naše nabídka oslovila, zaregistrujte svůj internetový obchod zde.