Naši Partneři:


Sázkové kanceláře - Sázení po internetu

Sázkové kanceláře na internetu a sázení po internetu

Doporučujeme

Název: iFortuna.cz

Nabídka: Internetové sázení u sázkové kanceláře Fortuna je pro všechny, kdo mají přístup k internetu. Sázky může uzavírat takřka odkudkoliv, z pohodlí domova, ale i práci nebo třeba na dovolené. Pro váš komfort je možné sázet přes internet nepřetržitě 24 hodin denně. Bavit se můžete i v průběhu utkání prostřednictvím sázek Live. Tiket si můžete navíc na internetu třeba jen připravit a vsadit až v okamžiku, kdy se vám to bude nejvíc hodit.

Název: Bwin.com

Nabídka: Největší online sázková nabídka v Evropě. Začněte a rozjeďte to hned - u Bwin.com: když se ještě dnes zaregistrujete, dostanete za Vaši první platbu jako odměnu bonus až 5 EUR. A pak si už jen užívejte více napětí s betandwin, evropskou jedničkou ve sportovním sázení. Tak si to hned vyzkoušejte! Tahle nabídka platí jen krátce.

Jak funguje sázení po internetu?

Sázení po internetu funguje na stejném principu jako sázení v klasické sázkové kanceláři, avšak pohodlnější a v drtivé většině případů výhodnější. Neplatíte manipulační poplatek za podání sázky a pokud máte otevřený účet u více společností, můžete si vsadit u té, která nabízí výhodnější sázku. Právě účet je druhý podstatný rozdíl v případě sázení po internetu. K sázkové kanceláři si uložíte libovolné množství peněz, které používáte k sázení. Můžete začít i s pár desítkami korun na zkoušku, protože můžete umisťovat i sázky v jednotkách korun. Když to považujete za vhodné, necháte si své peníze z účtu u sázkové kanceláře poslat na svůj běžný účet. Většinou zdarma.

Velkou výhodou sázení po internetu je přehled a pohodlí. Máte dost času na to podívat se na přehled všech aktuálně dostupných sázek. Porovnat si ty, které považujeteza zajímavé a vyhledat si příslušné statistiky. Ke svému sázkovému účtu se můžete přihlásit kdekoliv, kde je dostupné připojení k internetu. Stejně jednoduše máte k dispozici i výsledky sázek. Ty se zobrazují v informacích o Vašem účtu.

Velmi jednoduše si můžete podat i kombinovanou nebo systémovou sázku, výpočet možné výhry se Vám zobrazí automaticky. Kromě toho můžete sázet i na zápasy, které již probíhají.

Většina sázkových kanceláří nabízí nově registrovaným sázkařům bonusy. Přesně řečeno, na Váš účet se připíše více peněz, než na něj ve skutečnosti vložíte. Tento bonus se pohybuje od 10 % až po 100 %.

Další sázkové kanceláře na internetu např.: Bwin, Sportingbet, Expekt, Bwin, Sazka, Fortuna, Chance, SynotTip, Tipsport, Maxi-tip, Interwetten, Betsson, Worldbet, Gamebookers.