Naši Partneři:


Soutěže o ceny na internetu online.


Pořádání soutěží bylo ukončeno. Historie soutěží:

Březnová soutěž s Pinkej.cz o dárkové poukázky v hodnotě 1.035,- Kč byla ukončena. (5 výherců dostane poukázky na 50, 40 30, 20 a 10 pinků) Losování proběhne tento týden, výherci budou informováni emailem a uvedeni zde na webu. Všem držíme palce!

Lednová soutěž s Mujoutfit.cz o poukázku v hodnotě 1.500 Kč na zboží dle vlastního výběru byla ukončena. Vylosovaným výhercem se stala paní Renata Kořánová z Nového Strašecí. Gratulujeme!

V prosincové soutěži s Golf-house.cz o dárkovou poukázku na nákup zboží v hodnotě 1.000,-Kč byl vylosován výherce pan Petr Ž. z Prahy, gratulujeme!

Listopadová soutěž s Akcenka.cz o dárkovou sadu Kenzo Amour byla ukončena. Výhercem se stala paní Jana K. z Prahy, gratulujeme!

V Říjnové soutěži s Závisláci.cz o PC hru Mafia 2 byl vylosován výherce pan Honza Křen, gratulujeme!

Soutěž se Stevard.cz o parfém Ferrari Extreme + model auta Ferrari Dino 1:43 byla ukončena. Výhercem se stal pan M. Jákl, gratulujeme!

V Červencové soutěži s Cenyzbozi.cz o parfém Armani Idole D´Armani byla vylosovaná výherkyně paní Tereza A. z Brna, gratulujeme!

V Červnové soutěži s Akcenka.cz o parfém Bvlgari - Omnia Crystalline byl vylosován výherce pan Erik Jech, gratulujeme!

Květnová soutěž s Parfums.cz o poukaz na nákup v hodnotě 2.000,-Kč byla ukončena. Výhercem se stala paní Lenka Petráčková z Kolína, gratulujeme!

Březnová soutěž s Knihkupectví-bn.cz o knížky v hodnotě 1500 Kč byla ukončena. Výhercem se stala paní Blažena Prečová. Gratulujeme!

Únorová soutěž s MůjOutfit.cz o poukaz na nákup v hodnotě 1.500,-Kč byla ukončena. Výhercem se stala paní Hana Malíková. Gratulujeme!

Lednová soutěž se Smartstore.cz o 3 x NeoCube byla ukončena. Výherci jsou: paní Rendlová L., paní Bártová M. a pan Petr S. Všem gratulujeme!

Ve Vánoční prosincové soutěži s Vetroshop.cz o nerezovou sadu hrnců FUTURA byl vylosován výherce paní Jana Žvátorová, Gratulujeme!

Říjnová soutěž s Bonatex.cz o luxusní povlečení z bavlněného saténu byla ukončena. Vylosovaným výhercem se stala paní Katka Rohošková. Gratulujeme!

Zářijová soutěž s Elektro-partner.cz o zahradní gril Fagor BBC 845 byla ukončena. Výhercem se stal pan Jan Urban, gratulujeme!

V srpnové soutěži s Akcenka.cz o parfém CHANEL Chance 100ml byl vylosován výherce, paní Novotná z Brna. Gratulujeme!

Červencová soutěž s Astratex.cz o dámské plavky dle vlastního výběru byla ukončena. Výhercem se stala paní Veronika Ž. z Prahy. Gratulujeme!

Červnová soutěž s Dráček.cz o Létající lucerny, Pat a Mat mikinu a Pat a Mat trenýrky byla ukončena. Výherci jsou: Alena Filipová, Emilie Růžičková a Martin Vidlička, všem výhercům soutěže gratulujeme!

Květnová soutěž s Smartstore.cz o originální dárky - Strojek na pěnu a USB skartovačku byla ukončena. Výherci byli informováni emailem. Všem gratulujeme!

Dubnovou soutěž s Kravaty-košile.eu o luxusní nežehlivou košily ETERNA vyhrála paní Jitka Weidenhofferová, gratulujeme!

Březnová soutěž s VašeČočky.cz o 6 poukázek na nákup kontaktních čoček v hodnotě 500,-Kč byla ukončena. Výherci byli informováni emailem. Všem gratulujeme!

Únorová soutěž s E-color.cz o Tapetu Golden Fleece v hodnotě 1500,-Kč byla ukončena. Výhercem se stala paní Jana Rosenbergerová. Gratulujeme!

Lednová soutěž s Legáček.cz a Darovánek.cz o nákupní poukázku v hodnotě 1000,-Kč byla ukončena. Výhercem se stala paní Sylvie Kasprowiczová. Gratulujeme!

Prosincovou soutěž s CenyZboží.cz o Apple iPod Nano 8GB 3.generace vyhrál pan J.Kašpar. Výherci gratulujeme!

Listopadovou soutěž s Elektro-partner.cz o domácí kino Samsung HT-Z110 vyhrál pan I.Novák z Prahy. Gratulujeme!

Říjnovou soutěž s Elektrosvět.cz o MP3 přehrávač Emgeton vyhrála slečna Zdeňka Ptáčková z Ostravy. Gratulujeme!

Srpnová soutěž s Elektro-partner.cz o MP3 přehrávač Grundig MPaxx MP 702 1GB s FM tunerem byla ukončena. Výhercem se stal pan Václav Rúčka, gratulujeme!

Červencová soutěž s Abecedakrasy.cz o 17 šperků Joyce Steel jewelry byla ukončena. Vylosovaný výherci byli kontaktováni emailem a obdrží výhru poštou. Všem gratulujeme!

Červnová soutěž s Petspecial.cz o přepravní box pro psa a 3 balíčky psích dobrůtek byla ukončena. Vylosovaný výherci jsou: Pan Jaroslav Š. s německým ovčákem Britem z Chrudimi, Pan Rudolf Č. s pejskem z Českých Budějovic, Paní Pavla U. se dvěma pejsky z Podivína, Paní Michaela L. z Prahy. Výhercům gratulujeme!

Květnová soutěž s Top-dárek.cz o poukaz na nejvyšší BUNGEE JUMPING v České republice byla ukončena. Výhercem se stal pan M.Hudák z Prahy. Gratulujeme!

Dubnovou soutěž s Čočkyshop.cz o dvě krabičky kontaktních čoček dle vlastního výběru vyhrála paní Lucie Marková, gratulujeme!

Březnová soutěž o Košili zn. Goldenland a kravatu zn. PAVONE byla ukončena. Výhercem se stal pan Marian Kapusta, gratulujeme!

V únorové soutěži s Apoteka.cz o 3 balíčky s pěstící přírodní kosmetikou byly vylosováni výherci: paní Pešková, pan Šíra a paní Tomanová. Všem výhercům gratulujeme!

V lednové soutěži s internetovým obchodem Budu.in o sadu produktů "Shunga Kolekce Něžnosti a vášně" jsem vylosovali výherce paní Lucie R. z Liberce.

V prosincové soutěži s CenyZboží.cz o poukázku na nákup v hodnotě 3.000,-Kč byl vylosován výherce pan Petr S. z Litoměřic. Gratulujeme!

V listopadové soutěži s Elektro-partner.cz o mikrovlnnou troubu Panasonic vyhrává paní Lucie Buriánková z Varnsdorfu. Gratulujeme!

Soutěž o 12 lahví Australského vína z eshopu Shop-vino.cz byla ukončena. Vylosovaný výherci jsou: Martin Š. a Michaela V. Gratulujeme!

Soutěž s Čočkyshop.cz o dvě krabičky kontaktních čoček dle vlastního výběru byla ukončena. Výhercem se stala slečna Renata F. z Prahy. Gratulujeme!

Soutěž s Budu.in o Hůlky na Nordic Walking, sadu minerálních vod ve spreji Evian, DVD hubněte s powerjógou - Vytvarujte svojí postavu a kosmetika pro boj s celulitidou byla ukončena. Výherci jsou: Karel M. z Brna a Monika J. z Českých Budějovic. Gratulujeme!

Soutěž s Elektro-partner.cz o Raclette gril Tefal 78140 Ambiance byla ukončena. Výhercem se stala Melinda Csulikova z Prahy. Gratulujeme!

Soutěž s eshopem Budu.in o luxusní kosmetiku v hodnotě 3 000 Kč byla ukončena. Výhercem se stala Hana Zošiaková z Jílového u Děčína. Gratulujeme!

Soutěž s Foťáček.cz o Dazzle DV Clip (PCI karta do PC, kabel a software Pinnacle pro zpracovani zaznamu z kamery na PC) + 3kazety miniDV byla ukončena. Výhercem soutěže se stal pan Baník Jozef z Hradce Králové. Gratulujeme!

Soutěž s eshopem Smartstore.cz o 2x flashdisk 2GB byla ukončena, výherci jsou: Alena Kašpáková z Ostravy a Kristýna Bláhová z Prahy. Výhercům soutěže gratulujeme!

Soutěž s Astratex.cz o Luxusní dárková tanga Jap byla ukončena. Výhercem se stal pan Jan Haral. Gratulujeme!

Soutěž s Čočkyshop.cz o kontaktní čočky Focus Dailies All Day Comfort byla ukončena. Vylosovaným výhercem je Lenka Pumpová. Gratulujeme!

Soutěž s Elektrosvět.cz o poukázky na nákup zboží v celkové hodnotě 5.000,- Kč byla ukončena. Výherci jsou: Daniela Safarikova, Barbora Vojtová, Vladimíra Holadová, Katka Rušarová, Mila Smidová, Haklová Miroslava, Marie Tvrdcová, Daniel Hradský, Jana Tomečková, Zdenka Macháčková. Všem gratulujeme!

Soutěž s cestovní kanceláří Čedok a.s. o batoh plný dárků v hodnotě 2.000,-Kč vyhrála slečna Kateřina Kocourková. Gratulujeme!

Soutěž s Foťáček.cz o MP3 přehrávač Xtreme 256 MB vyhrál Jan Lavička. Gratulujeme!

Soutěž s Pánvičky.cz byla ukončena. Výhercem tlakového hrnce se stala paní Helena Vladárová, výherci poukázek na slevu byli kontaktováni emailem. Všem gratulujeme!

Soutěž s Fotáček.cz o fototiskárnu Canon CP-510 SELPHY byla ukončena. Výherci, panu J.H. z Prahy gratulujeme!

Soutěž s Astratex.cz o poukázku na libovolný nákup v hodnotě 1500,- Kč vyhrála Linda Ulrychová z Prahy. Gratulujeme!

V soutěži s Alcinka.cz o poukázku na nákup v hodnotě 1500,- Kč jsme vylosovali výherce paní Veroniku Černohorskou z Pardubic. Gratulujeme!

Ve vánoční soutěži o poukaz na libovolný nákup v hodnotě 3.000,-Kč s NATURAL MEDICAMENTS s.r.o. byl vylosován výherce, pan Vít Lobpreis z Ostrova. Výherci gratulujeme!

Soutěž s AkčníCeny.cz o 3 x nákupní šek v hodnotě 400 Kč byla ukončena. vylosovaní byli následující výherci: 1. Věra Skřivánková, Kyjov 2. Ladislav Huptych, Praha 9 - Letňany 3. Radka Šmídová, Praha 10 - Vršovice Výhercům gratulujeme!

V březnové soutěži o kuchyňský mixér Philips HR 1754 v hodnotě 1.690 Kč od Nákupka.cz byla vylosována Anna Zámečníková ze Strání. Výherci gratulujeme!

V únorové soutěži s Elektrosvet.cz o holicí strojek Braun 3710 Excel Interface jsme vylosovali pana Ericha Bitomského ze Štěpánkovic. Výherci gratulujeme!

Máte zájem sponzorovat další soutěž? Kontaktujte nás ohledně možností a podmínek Emailem