Archiv pro Srpen, 2005

Jak vylepšit a zjednodušit provoz elektronického obchodu?

Každý, kdo má nějaké zkušenosti s internetovým obchodem a jeho provozem, ví, že pokud je e-obchod propojený s ekonomickým systémem, je provoz obchodu výrazně jednodušší a efektivnější. Co má ale takový software splňovat?

Celý článek Srpen 31st, 2005

Práva zákazníka v internetových obchodech

Obchody na internetu lákají zejména širokou nabídkou sortimentu a nižšími cenami, než jaké jsou běžné u stejného zboží v kamenných obchodech. Nakupování se v principu od nákupů v běžných obchodech příliš neliší, jaká však máte jako zákazník v internetových obchodech práva?

Celý článek Srpen 31st, 2005

Spodní prádlo je základ

K tomu, aby se každá z žen (a samozřejmě i z mužů) cítila po celý den a při jakékoliv příležitosti skvěle, musí mít především kvalitní a bezvadně padnoucí spodní prádlo.

Celý článek Srpen 30th, 2005

Vinylové desky tvoří 30 % našeho obratu

Internet umožňuje specializovaným obchodům rozšířit jejich nabídku až za hranice jejich aktuálních možností skladů. Naše otázky dnes tedy směřují na jeden z obchodů, který se specializuje na hudební tituly. Poodhalíme mechanismus, jakým takový obchod funguje.

Celý článek Srpen 30th, 2005

Obří prodejce lístků míří do Česka

Koupit si lístky na fotbalové mistrovství světa nebo třeba na koncert Boba Dylana v Mnichově bude pro zájemce z Česka jednodušší. Největší prodejce vstupenek v Německu a jeden z největších pořadatelů koncertů v Evropě, společnost CTS Eventim, totiž plánuje vstoupit na český trh.

Celý článek Srpen 29th, 2005

Yahoo! investuje miliardu do čínské Alibaby

Americká společnost Yahoo jde do Číny. Do 40procentního podílu portálu Alibaba.com investuje asi miliardu dolarů, tedy 24 miliard korun. Yahoo! si tak chce upevnit pozice v Číně a konkurovat americké společnosti eBay a čínskému provozovateli Baidu.com.

Celý článek Srpen 26th, 2005

Tesco Stores: Vítejte v on-line obchodech Tesco

Nové internetové stránky společnosti Tesco Stores ČR a. s. lze od tohoto týdne nalézt na adrese iTesco.cz. Internetová prezentace nabízí svým uživatelům jak informace o aktuální nabídce zboží, tak informace o společnosti a jednotlivých prodejnách. Spuštění nových internetových stránek je podpořeno bannerovou kampaní na významných českých serverech.

Celý článek Srpen 26th, 2005

Virtuální nákup není vždy levnější

Internet už dávno neslouží pouze jako zdroj informací. Stále více je využíván pro nákupy především spotřebního zboží a elektroniky. Jaké jsou ceny on-line ve srovnání s kamenným obchodem?

Celý článek Srpen 26th, 2005

Krása a smyslnost na KASA.cz

KASA.cz, jeden z největších internetových obchodů na tuzemském trhu, učinil další krok ke svým zákazníkům. Novinkou na jeho internetových stránkách je start zbrusu nové sekce, která nabízí pestrou paletu parfémů, kosmetiky, hodinek a dalších věcí pro krásu a péči o tělo.

Celý článek Srpen 25th, 2005

Útraty na internetu stále rostou

O čtyřicet procent více než loni utratí letos podle expertů Češi v elektronických prodejnách. Nakupovat z klidu domova se naučilo zase o něco více Čechů. Internetové obchody v tuzemsku dobře vydělávají, objem utracených peněz se stabilně zvyšuje. Experti navíc odhadují, že i v dalším období zažijí elektronické prodejny skvělé časy.

Celý článek Srpen 24th, 2005

Předchozí příspěvky


Kalendář

Srpen 2005
P Ú S Č P S N
« Čvc   Zář »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky