Archiv pro Září, 2005

Slevy v marketech nejsou zadarmo. Zboží bývá nekvalitní.

Tisíce čtverečných metrů prodejních ploch, kilometry regálů, naplněná parkoviště před obchody. Obchodní řetězce si získaly oblibu zákazníků a v kraji převálcovaly malé prodejce. Nákupy v nich však nejsou bez rizika.

Celý článek Září 28th, 2005

KLASA - Kupujte to nejlepší z naší země!

Prozatím to známe spíše z cest po Evropě: ve Francii Appelation d´Origin Controlée či Irské The Food Island. Tak jsou označeny ty výrobky, které projdou náročnou kontrolou a teprve pak získávají možnost na označení originálního původu. Řada zemí se tak hrdě hlásí ke kvalitním výrobkům své země. Není přitom pochyb, že i čeští potravináři dokáží dodat na trh výrobky velmi kvalitní a přitom za přiměřené ceny. Proto má i Česká republika svojí národní značku kvality – značku KLASA.

Celý článek Září 25th, 2005

Vítěz testu e-obchodů s biopotravinami: Rozmaryna.cz

Vítězem prvního testu internetových obchodů s biopotravinami, který provedla Liga ekologických alternativ, se stal server www.rozmaryna.cz. Nejvyšší hodnocení získala za celkové pojetí obchodu, komplexnost sortimentu, expedici i užití značky BIO.

Celý článek Září 25th, 2005

Nákup bez obav - Certifikovaný e-obchod

Značka kvality služeb internetových obchodů, které vyhovují certifikačním pravidlům asociace. Poukazuje na internetové obchody, které zajišťují svým zákazníkům vysokou úroveň služeb. Certifikované internetové obchody zaručují svým zákazníkům bezpečné a bezproblémové nakupování, což dokládá i zařazení značky “Nákup bez obav” do vládního programu Česká kvalita.

Celý článek Září 24th, 2005

Operátorům rostou zisky díky MMS a downloadům

Počet uživatelů, kteří posílají multimediální obrázkové či zvukové zprávy MMS, se proti loňsku zvýšil až na trojnásobek. Podobným tempem rostou i příjmy mobilních operátorů z těchto služeb.

Celý článek Září 24th, 2005

Američtí autoři žalují Google za plán digitalizace knihoven

NEW YORK - Sdružení amerických spisovatelů podalo žalobu na internetovou firmu Google a obvinilo ji, že její plán převést na internet knižní sbírky předních knihoven porušuje autorská práva. Žaloba podaná u federálního soudu v New Yorku žádá o statut hromadné žaloby, požaduje náhradu škody a zastavení projektu Google Print, uvedly agentury.

Celý článek Září 23rd, 2005

Mafra sjednocuje obchod všech médií ve skupině

Od poloviny září 2005 spojuje mediální skupina Mafra obchodní týmy všech médií do jednotné organizační struktury. Obchodní oddělení Mafra tak zajišťuje prodej reklamy do deníků MF Dnes a Lidové noviny, na internetové portály iDnes.cz, lidovky.cz a jobdnes.cz, televizi Óčko, hudební časopis Filter a pražská rádia Classic FM a Expressrádio.

Celý článek Září 22nd, 2005

Internetové obchody často krátí práva zákazníků

Značná část tuzemských internetových obchodů podle průzkumu Sdružení obrany spotřebitelů ČR (SOS) nedodržuje povinnosti stanové občanským zákoníkem, a krátí tak práva svých zákazníků. Letošními testy SOS totiž bez problémů prošlo pouze 29 ze 100 internetových obchodů. V předchozím průzkumu SOS vyhovělo zkoumaným kritériím 49 procent internetových obchodníků.

Celý článek Září 21st, 2005

Internetový obchod který voní a šetří peníze

Každý kdo si někdy kupoval luxusní parfém nám dá jistě za pravdu, že se nejedná o levnou záležitost. Co bychom ale neudělali, abychom se zalíbili druhému pohlaví ač se jedná „pouze“ o vůni. Doby kdy jste nakupovali parfémy v kamenných prodejnách jsou již téměř minulostí. Chcete ušetřit a přitom mít jistotu, že Vám v balíčku nepřijde cihla či nějaké jiné nemilé překvapení? Vyzkoušejte zavedený internetový obchod s dobrým jménem a historií. Takovým obchodem je internetový obchod www.parfemy.cz .

Celý článek Září 20th, 2005

Audio3.cz – váš hudební a filmový svět

Zkušenosti zákazníků, kteří nakupují na Audio3.cz K prvnímu kontaktu s tímto obchodem jsem se dostal pomocí internetu, když jsem zjišťoval dostupnost některých titulů, které nejsou běžně v prodeji a to ani ve specializovaných obchodech například v centru Prahy nebo Brna. Můj zájem se týkal především soundtracků (hudebních doprovodů k filmům).

Celý článek Září 19th, 2005

Předchozí příspěvky


Kalendář

Září 2005
P Ú S Č P S N
« Srp   Říj »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky