Archiv pro Říjen, 2005

Najväčším internetovým kníhkupectvom na Slovensku je Martinus.sk

Internetové kníhkupectvo Martinus.sk je najväčším on-line kníhkupectvom na Slovensku. Vyplýva to z výsledkov auditu návštevnosti internetových stránok iAudit, v ktorom martinus.sk zaznamenal za september 2005 vyše 34 000 unikátnych návštevníkov. To ho zároveň robí jedným z najnavštevovanejších slovenských internetových obchodov vôbec.

Celý článek Říjen 29th, 2005

Nokia - první značková prodejna a internetový obchod

Nokia o víkendu otevřela svoji první značkovou prodejnu v České republice. Je umístěna v Praze, v nákupním centru Palác Flóra. Jsou zde v prodeji všechny mobilní telefony určené pro český trh a k nim kompletní portfolio originálního příslušenství. Nokia zároveň spustila svůj vlastní internetový obchod.

Celý článek Říjen 29th, 2005

Tesco už má na Internetu Vánoce

Vánoce začínají každý rok o něco dříve. Přinejmenším pro marketingové manažery. Obchodní řetězec Tesco se do vánočního převlékl už v pondělí. Alespoň na internetu, kde svým návštěvníkům nabízí také zábavnou hru pro chladné zimní dny. To všechno pod taktovkou agentury ADVERTURES, která se specializuje na internetový marketing.

Celý článek Říjen 29th, 2005

Amazon.com propadá po ohlášení tržeb za 3Q

Proti globálnímu trendu velmi rychle rozvíjejících se obchodů prostřednictvím internetu se postavily akcie největšího světového online retailera, společnosti Amazon.com Inc. Na evropských burzách titul aktuálně ztrácí. Důvodem jsou propadající se tržby firmy. Mnoho optimistických očekávání analytiků na trhu tak zůstalo nenaplněno. Amazon.com ohlásila propad v tržbách za třetí čtvrtletí o 44 centů na akcii. Akcie společnosti se sídlem v Seattlu oslabily o 3,90 USD nebo též 8,4% na 42,27 dolaru za kus na německé burze v 9:12 hodin CET.

Celý článek Říjen 26th, 2005

Nový web s příslušenstvím pro mobilní telefony

Dnešním dnem jsme spustili novou podobu webu s doplnkami pro vaše mobilní telefony! Naleznete zde: Loga, melodie, zvonení, tapety, spořiče, java hry, videa, obrázky, animace a tisíce dalších vychytávek na váš mobílek :-) Vše je na adrese namobil.loga-zvoneni.com

Celý článek Říjen 24th, 2005

Nakladatelé podali žalobu na firmu Google

Světová internetová jednička Google se bude muset opět dostavit do soudní síně. Po sdružení spisovatelů Authors Guild se její ambiciózní plán “internetové knihovny” nelíbí předním americkým nakladatelstvím McGraw-Hill, Pearson Education, Penguin Group, Simon & Schuster a John Wiley & Sons. Ta na ni podala u newyorského soudu žalobu.

Celý článek Říjen 24th, 2005

Internet Mall bude prodávat zboží přes televizi

Největší tuzemský internetový obchod Internet Mall bude nabízet zboží v televizi. Firma založila se společností TV Services & Production společný podnik TV Mall, který bude nabízet produkty v nové české televizní hobby stanici Top TV a novém televizním magazínu TV Pohoda.

Celý článek Říjen 24th, 2005

Kamenné prodejny se chystají vstoupit na internet

Prodejci elektroniky, kteří zatím nabízeli zboží jen v takzvaných kamenných obchodech, se chystají vstoupit na internet. Láká je rychle se rozvíjející trh, který zatím ovládají internetoví prodejci.

Celý článek Říjen 21st, 2005

InternetShops držitelem titulu Obchodník roku v kategorii internetových obchodů

Držitelem titulu „Obchodník roku 2005“ v kategorii internetových obchodů se stala společnost InternetShops, a.s., provozovatel úspěšných internetových obchodů Vltava.cz, Cybex.cz, Electrohall.cz a Musickatalog.cz

Celý článek Říjen 17th, 2005

Celkovým vítězem Obchodník roku 2005 se stala společnost OBI

Deset kategorií ocenil finanční ústav GE Money Multiservis. Vítězové jednotlivých kategorií byli určeni na základě průzkumu provedeného společností INCOMA Research. Průzkum proběhl letos v září a byl proveden prostřednictvím telefonického dotazování reprezentativního vzorku české populace ve věku 15 až 79 let o velikosti 1000 osob.

Celý článek Říjen 17th, 2005

Předchozí příspěvky


Kalendář

Říjen 2005
P Ú S Č P S N
« Zář   Lis »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky