Archiv pro Listopad, 2005

Vánoční soutěž na Onlineobchody.com o nákupní poukázku v hodnotě 3.000,-Kč

Zodpovězte jednoduchou otázku a vyhrajte ve vánoční soutěži poukázku na libovolný nákup v hodnotě 3.000,-Kč s Onlineobchody.com a NATURAL MEDICAMENTS s.r.o., provozovatelem internetových obchodů krasa.cz, parfemy.cz, hodinky.cz a prozdravi.cz

Celý článek Listopad 30th, 2005

Zákazníci e-shopů mají víc práv než nakupující v kamenném obchodě

Málokterý podnikatel ví, že zákazníci, kteří si objednají zboží na dálku, mají více práv než ti, kteří nakupují v kamenném obchodě. Kamenné prodejny už dávno nejsou jedinou cestou, kterou putuje zboží k zákazníkovi. Internetové stránky s nabídkou a možností objednávky jsou běžnou věcí.

Celý článek Listopad 30th, 2005

Nakupte dárky na internetu a pomozte dětem v nesnázích

Linka bezpečí ve spolupráci se společností EXPLORER opět otevřela adventní internetovou aukci. Tato aukce přináší všem, kteří se jí zúčastní, nejen možnost nakoupit milé dárky pro blízké bez tlačenic v obchodech, ale i dobrý pocit, že účinně pomohli těm, kteří pomoc potřebují.

Celý článek Listopad 30th, 2005

Internetová populace dává přednost moderním prodejnám

Lidé, kteří často používají internet, dávají při nákupu v kamenných obchodech přednost hypermarketům a supermarketům proti diskontním a nezávislým prodejnám. Vyplývá to z průzkumu společností Incoma Research a GfK Praha. “Česká internetová populace se vyznačuje moderními nákupními zvyklostmi, k nimž patří i běžné nakupování autem a preference velkoplošných prodejen,” řekl ČTK Zdeněk Skála ze společnosti Incoma Research.

Celý článek Listopad 30th, 2005

Zábava v mobilech stojí Čechy miliardu

Trh s mobilní zábavou letos vzroste asi o polovinu. Mobilní operátoři na tom vydělají zhruba půl miliardy korun. Místo klasického vyzvánění se stále více mobilních telefonů hlásí oblíbenou melodií svého majitele. Ti si personifikují své přístroje například i pomocí tapet na displej či vyzváněcích tónů. Také si stahují více her. Za všechny tyto “hračičky” se letos v Česku utratí zhruba miliarda korun. Odhadují to firmy, které obsah do mobilních telefonů prodávají.

Celý článek Listopad 29th, 2005

V Česku je sto tisíc Avon Ladies

Podle průzkumu společnosti Factum Invenio se více než deset procent spotřebitelů letos chystá k nákupu vánočních dárků formou přímého prodeje.

Celý článek Listopad 29th, 2005

Online prodej u CK Fisher

Cestovní kancelář Fischer představila klientům novou službu - prodej zájezdů on-line prostřednictvím svých internetových stránek. Klienti si zde mohou rychle, přehledně a bezpečně on-line nejen vybrat svou dovolenou, ale provést i platbu prostřednictvím platební karty. Firma plánuje, že této nové služby už v příštím roce využije přes šest tisíc klientů. Tržby z on-line prodeje by měly přesáhnou částku 100 milionů korun.

Celý článek Listopad 29th, 2005

Nokia naděluje vánoční hry zdarma

Nokia předčasně zahájila vánoční rozdělování dárků. Pro uživatele svých mobilních telefonů nabízí zdarma ke stažení hru s motivem Vánoc. Hra Bad Xmas Gifts byla uvolněna jako součást další kampaně na prosazení herní konzole N-Gage QD jako vánočního hitu pro mladé a dospívající.

Celý článek Listopad 27th, 2005

Na TOP-POJISTENI.CZ srovnávají rekordní počty uživatelů nabídky pojišťoven!

Portál TOP-POJISTENI.CZ zahájil provoz v úterý 1.11.2005 a za první dva týdny své existence se velmi rychle dostal do povědomí českých internetových uživatelů. Stránky www.Top-Pojisteni.cz do dnešního dne navštívilo více než 70 000 návštěvníků a téměř polovina z nich si nechala bezplatně zpracovat srovnávací výpočet pojištění.

Celý článek Listopad 27th, 2005

Xboxy jsou pro Microsoft zatím ztrátové, zisk mají spekulanti

Náklady na výrobu herní konzoly Xbox 360 jsou asi o 40 procent vyšší než je cena v obchodech. Upozorňuje na to společnost iSuppli, která sleduje trendy v odvětví, a podle které je klíčovým prvkem cena čipu, kterým je konzola osazena. Zisky ale mají spekulanti, kteří konzolu prodávají přes aukční síň eBay.

Celý článek Listopad 25th, 2005

Předchozí příspěvky


Kalendář

Listopad 2005
P Ú S Č P S N
« Říj   Pro »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky