Archiv pro Březen, 2006

Marks & Spencer otevírá svou osmou prodejnu v České republice

Akciová společnost COMS, franšízový partner Marks & Spencer, po deseti letech působení na českém trhu dnes otevírá svou osmou prodejnu, a to v Obchodním centru Letňany. Prodejna na ploše 2000 m2 s nejnovějším designem a moderním interiérem odráží image dynamické moderní značky, která nabízí vždy jen nejvyšší kvalitu.

Celý článek Březen 31st, 2006

Tesco otevřelo v Letňanech největší obchodní centrum v ČR

Společnost Tesco dokončila stavbu poslední části obchodního centra v Praze-Letňanech, která zdvojnásobila jeho plochu na 125.000 metrů čtverečních. Letňanské nákupní centrum se díky tomu stalo největším obchodním komplexem v České republice. Poslední část nákupního centra v Letňanech, které dominuje velkoprodejna s nábytkem Kika, bude otevřena dnes - pátek 31.3.2006. Do stavby obchodního centra v Letňanech společnost Tesco investovala ve třech etapách celkem více než 140 milionů eur.

Celý článek Březen 31st, 2006

Obliba e-aukcí stoupá

Koncem loňského roku spustila česká pobočka francouzské nadnárodní skupiny, firma Kompass Czech Republic a. s. internetové stránky NákupníAukce.cz. Jsou určeny firmám a úřadům, které hledají nové dodavatele a nízké ceny. E-aukce je efektivní způsob, jak vytvořit konkurenční prostředí pro výběr dodavatele.

Celý článek Březen 29th, 2006

Co takhle dát si ORIGINÁL? - AmonSystem.cz

Originál byl, je a bude vždy originálem. To platí i pro spotřební materiál pro laserové a inkoustové tiskárny.
Může se zdát, že použitím repasovaných tonerů originál nahradíte, ale je to jen zdánlivé. Řeknete si – „Ušetříme tím hodně financí naší firmy“. Ale je tomu opravdu tak?

Celý článek Březen 23rd, 2006

Soutěž o 60 mp3 přehrávačů 128MB!

Zapojte se alespoň do jedné ze 2 současně běžících soutěží na Aukru a vyhrajte jeden ze 60 skvělých mp3 přehrávačů 128MB.

Celý článek Březen 20th, 2006

Amazon - prodej filmů na internetu a Simple Storage Service

Internetový obchodní dům Amazon má v úmyslu prodávat filmy distribuované po Internetu. Má se jednat o obdobu úspěšného elektronického obchodu s hudbou iTunes. Amazon taky spustil zajímavou službu umožňující libovolnému internetovému projektu nebo jednotlivci používat datové úložiště S3 - Simple Storage Service.

Celý článek Březen 20th, 2006

Káva.cz - neprodáváme značku, prodáváme kávu

Kdo jsme? Jsme lidé, kteří rádi pijí dobrou kávu, nadšenci posedlí kávou. Toto nadšení bychom rádi přenesli na české lidi. Mimochodem, káva je druhým nejprodávanějším artiklem po ropě! A balíček kávy, který si koupíte v supermarketu, je dost pravděpodobně směs různých druhů káv, které pocházejí z několika světadílů…

Celý článek Březen 14th, 2006

Soutěž o fototiskárnu Canon CP-510 SELPHY

Zodpovězte jednoduchou otázku a vyhrajte v soutěži s Onlineobcho­dy.com fototiskárnu Canon CP-510 SELPHY! Výhru věnoval internetový obchod Fotáček.cz, e-shop specializovaný na Foto-Video.

Celý článek Březen 13th, 2006

Dekadu.cz spusti novou sluzbu pro internetové obchody

Dekadu Inc provozuje internetový obchod, který v České republice a v české verzi funguje na adrese Dekadu.cz. Společnost Dekadu odstartuje 30. března velmi zajímavou službu, která umožní každému prodejci, ať už firmě nebo jednotlivci, zveřejnit seznam prodávaných věcí na Dekadu a poté je automaticky zahrnout do obchodní služby Froogle na serveru Google, což českým prodejcům umožní přístup k miliónům zákazníků z USA, Velké Británie a Německa.

Celý článek Březen 10th, 2006

Sharp technologie LCD televizorů

Před mnoha lety vstoupila na televizní trh společnost Sharp se záměrem zavést převratnou technologii LCD. Mnoho odborníků přivítalo tuto japonskou technologickou společnost velmi shovívavě, s mírným úsměvem na rtech. Letos zažil tento trh mohutnou explozi a výkonný ředitel společnosti Sharp Europe Hans Kleis mohl zcela jistě prodat více než dva milióny televizních přijímačů, tedy více než původně pro tento fiskální rok plánoval. Jako člověk zodpovědný za největší světový trh LCD televizorů ve společnosti Sharp, zahájil Kleis tiskovou konferenci společnosti na výstavě CeBIT 2006 slovy: “Nadešel náš okamžik” a oznámil ofenzivní plán na druhou polovinu tohoto roku, kdy klíčovou roli hraje velký formát LCD televizorů.

Celý článek Březen 8th, 2006

Předchozí příspěvky


Kalendář

Březen 2006
P Ú S Č P S N
« Úno   Dub »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky