Nakupnicentrum.cz

Archiv pro Duben, 2006

Vltava.cz vstupuje na trh s online zájezdy

Společnost InternetShops, držitel prestižního ocenění Internetový obchodník roku 2005 a provozovatel rodiny internetových obchodů Vltava.cz, přichází s prvním z letošních dárků pro své zákazníky: rozšířenou nabídkou zájezdů do tuzemska i zahraničí.

Celý článek Duben 28th, 2006

Internetové odbavení cestujících na Letišti Praha

Letištní výbor pro bezpečnost schválil používání systému internetového odbavení na Letišti Praha, s. p. Letecké společnosti můžou žádat o schválení postupu internetového odbavení od poloviny dubna 2006.

Celý článek Duben 27th, 2006

Na českých B2B tržištích se na jaře významně obchoduje

Až o 40 procent stoupla meziročně poptávka po bytových doplňcích, nábytku a ostatních zařízeních domácnosti nakupovaných přes B2B tržiště ABC Českého Hospodářství. Domácnost totiž může touto cestou ušetřit v průměru pětinu ceny obvyklé v kamenných obchodech. Stejně tak stoupla i poptávka po kancelářském vybavení a nábytku.

Celý článek Duben 27th, 2006

Heroes of Might and Magic 5

Heroes of Might and Magic 5 - Staňte se svědky úžasné proměny hry, která kdysi definovala žánr strategií a dnes se stává fenoménem nové generace, ve kterém se spojuje fantazie s úchvatnou grafikou a hratelností. Hordy démonů útočí na známý svět Might and Magic a v jejich stopách jde zkáza a chaos. V sázce je osud celého světa a hrdinové ze všech možných legendárních frakcí se musí postavit této ničivé hrozbě.

Celý článek Duben 20th, 2006

Ceny digitálních fotoaparátů klesají

Ceny digitálních fotoaparátů loni klesly zhruba o pětinu a letos bude snižování pokračovat, i když méně strmým tempem, míní výrobci elektroniky, které ČTK oslovila před začátkem výstavy Interkamera. “Letos očekáváme zhruba desetiprocentní pokles,” uvedl manažer společnosti Samsung Camera Jiří Kubíček. Ročně se na českém trhu prodá kolem půl milionu digitálních fotoaparátů.

Celý článek Duben 20th, 2006

Nový plazmový televizor Hitachi

Společnost Hitachi pokračuje ve své tradici nastavování výkonnostních srovnávacích úrovní ve svém oboru a uvádí první plazmový televizor s úhlopříčkou 42 palců (106 cm), který využívá panel H6ALIS se skutečným rozlišením 1080i a umožňuje tak zobrazovat každý řádek vysílání s vysokým rozlišením bez konverze nebo změny velikosti. Nový televizor Picture Master HD 42PD9700 využívá úplně nový čip Hitachi a plazmovou technologii a tvoří tak výjimečný multimediální televizor s plochým panelem.

Celý článek Duben 18th, 2006

Tokio Hotel: CD Schrei

Absolutní senzace roku 2005 v sousedním Německu. Teenage rocková kapela TOKIO HOTEL nejprve okupovala 8 týdnů singlový žebříček s hitem “Durch den Monsun” a poté i albová s albem “Schrei” (stejně tak se jmenuje současný druhý singl).

Celý článek Duben 18th, 2006

Apple chystá vstup Beatles na internetový trh

Písně nejslavnější rockové skupiny The Beatles se po letech odmítavého postoje jejich vydavatele dočkají vstupu na prudce rostoucí internetový trh hudby. Chystané uvedení Beatles na elektronický trh naznačil obchodní ředitel firmy Apple Corps, která vydává písně Beatles, v rámci soudního sporu mezi touto firmou a počítačovou společností Apple Computer o ochrannou známku a logo.

Celý článek Duben 14th, 2006

Konzoly Xbox mají přijít na středoevropský trh do podzimu 2007

Americká společnost Microsoft chce do podzimu příštího roku uvést svou herní konzolu Xbox 360 na trh střední a východní Evropy, Blízkého východu a Jižní Afriky. Podnik se tak bude snažit upevnit pozice na trhu před svým rivalem Sony, který bude mít novou konzolu ještě v letošním roce. Informuje o tom list Financial Times.

Celý článek Duben 11th, 2006

Pampeliška.cz - Cestujeme po Česku

O přízeň všech zájemců o cestování po ČR se uchází nový dovolenkový server Pampeliška.cz. Ambicí serveru je stát se jedničkou na trhu domácího cestovního ruchu. Součástí velmi široké nabídky ubytování je průvodce turistických cílů, kalendář kulturních a sportovních akcí, databáze sportovních možností. Užitečná je příležitost zakoupení map, turistických průvodců, vstupenek i vyhledávání dopravního spojení či předpověď počasí. To vše on-line.

Celý článek Duben 10th, 2006

Předchozí příspěvky


Kalendář

Duben 2006
P Ú S Č P S N
« Bře   Kvě »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky