Archiv pro Listopad, 2006

Šperky a klenoty – nová komodita na Nakupnicentrum.cz

Společnost NATURAL MEDICAMENTS, přední internetový prodejce, spustil začátkem listopadu nové oddělení na internetovém nákupním centru www.nakupnicentrum.cz. Stávajících osm oddělení rozšířila bohatá nabídka šperků a klenotů.

Celý článek Listopad 29th, 2006

Linka bezpečí s úspěchem zahájila 3. Adventní aukci

Sdružení Linka bezpečí uspořádalo ve středu 22. 11. charitativní aukční večer v Paláci Žofín. Příznivý výsledek kamenné aukce chce nyní SLB ještě zvýšit formou aukce internetové, která již probíhá od 23.11. do 18.12. 2006 na adrese www.aukce.linkabezpeci.cz kde se draží další mimořádná umělecká díla.

Celý článek Listopad 27th, 2006

ADROP - adrenalinové dárky

Je právě ten nejvhodnější čas pro představení internetového obchodu s adrenalinovými dárky. E-shop na adrese Adrenalinove-darky.cz nabízí celou řadu nejrůznějších, nejen adrenalinových dárků. Jedná se vesměs o velice originální, zajímavé a nápadité variace dárkových překvapení.

Celý článek Listopad 20th, 2006

Champagneshop.cz - Šampaňské víno - Champagne

Internetový obchod champagneshop.cz je velice netradičně a originálně zpracovaný e-shop. Jak již samotný název napovídá, tento e-shop se specializuje na šampaňská vína. Příjemné prostředí dokresluje nenáročný design, který navodí již při prvním vstupu na stránky chuť na výborné šampaňské…

Celý článek Listopad 20th, 2006

Centralnivysavace.cz vysavače s centrálním sáním

Centralnivysavace.cz je internetový obchod, který se specializuje na vysavače s centrálním sáním. V hlavním menu nabízí dva základní typy sacích jednotek a to jsou sací jednotky DuoVac a SuperVac. Všeobecně známou výhodou centrálního vysávání je fakt, že veškeré vysávané nečistoty odvádíte mimo vysávané prostory přímo do sacího agregátu. Stačí jen zapojit hadici do sacího vývodu a již můžete pohodlně vysávat. Důležité a praktické je také to, že systém centrálního sání je tichý. Rozmístění zásuvek si určujete sami, což znamená, že síť výstupů pro zapojení hadice Vám bude vždy jako “šitá na míru”.

Celý článek Listopad 20th, 2006

Nejlepší vánoční dárek? Darujte vůni!

Každý kdo si někdy kupoval luxusní parfém nám dá jistě za pravdu, že se nejedná o levnou záležitost. Co bychom ale neudělali, abychom se zalíbili druhému pohlaví ač se jedná „pouze“ o vůni. Doby kdy jste nakupovali parfémy v kamenných prodejnách jsou již téměř minulostí. Chcete ušetřit a přitom mít jistotu, že Vám v balíčku nepřijde cihla či nějaké jiné nemilé překvapení? Vyzkoušejte zavedený internetový obchod s dobrým jménem a historií. Takovým obchodem je internetový obchod www.parfemy.cz .

Celý článek Listopad 7th, 2006

INVIA.CZ oslavila svého 125 000. zákazníka

Největší online prodejce zájezdů v ČR, cestovní agentura INVIA.CZ, prodala v průběhu září zájezd jubilejní 125 000. klientce od vzniku společnosti v roce 2002. „Překonání tohoto mezníku potvrdilo, že INVIA.CZ je nejvýznamnějším hráčem na poli online cestovního ruchu, což nás zavazuje do dalších let, abychom neslevili nic z kvality poskytovaných služeb,“ uvedl Michal Tůma, marketingový ředitel INVIA.CZ

Celý článek Listopad 1st, 2006


Kalendář

Listopad 2006
P Ú S Č P S N
« Říj   Pro »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky