Nakupnicentrum.cz

Archiv pro Únor, 2007

Nejlepší cestovní kanceláří v roce 2006 byl Čedok

Nejlepší cestovní kanceláří roku 2006 se stal znovu Čedok. Obhájil tak umístění z několika posledních let v žebříčku odborného časopisu TTG Czech Republic. Cenu na veletrhu Holiday World převzal ředitel výjezdové turistiky Čedoku Svatopluk Rada. V historii žebříčku Čedok z čela vyřadil jen dvakrát Fischer a jednou Firo Tour.

Celý článek Únor 20th, 2007

Internetové obchody společnosti NATURAL MEDICAMENTS navštíví měsíčně milion návštěvníků

Přední internetový prodejce, společnost NATURAL MEDICAMENTS s. r. o., provozující několik úspěšných specializovaných obchodů jako například parfemy.cz, hodinky.cz, prozdravi.cz, krasa.cz, nakupnicentrum.cz atd., slaví další úspěch: měsíčně navštíví její internetové obchody milion návštěvníků!

Celý článek Únor 15th, 2007

Nokia smart2go - mapy a navigace na mobil zdarma!

Společnost Nokia dnes zveřejnila informaci, že mapovou a navigační platformu smart2go lze zdarma stáhnout z webových stránek (www.smart2go.com). Miliony lidí tak budou moci využívat navigační aplikaci vytvořenou pro mobilní přístroje, jejíž mapy pokrývají nejrozsáhlejší území. Platforma mapuje a nabízí navigaci pro více než 150 zemí (včetně ČR) a ve více než třiceti zemích podporuje navádění “krok za krokem” prostřednictvím satelitní navigace. Aplikace zcela zdarma ukáže uživatelům v mapě místo, na kterém se právě nacházejí, nabídne jim vyhledání turisticky zajímavých míst v okolí a poté je na tato místa zavede.

Celý článek Únor 9th, 2007

Nokia N95 s 5Mpx fotoaparátem a GPS bude již v dubnu

Nový multimediální přístroj Nokia N95, který byl českým serverem mobil.cz označen jako „nejlepší mobil světa“ a „mobil snů“, se na českém trhu objeví již koncem dubna! Nokia N95 přináší revoluční funkce jako 5Mpx fotoaparát s optikou od společnosti Carl Zeiss, integrovaný navigační systém GPS či podporu pro rychlá mobilní data HSDPA.

Celý článek Únor 9th, 2007

Milan Šorm Art Shop

Na českém internetu se objevil nový, v našich končinách dosud nevídaný internetový obchod pro milovníky psů. Akademický sochař Milan Šorm vyrábí umělecké předměty s tématikou psích plemen. Jeho firma Milan Šorm Animal Art Products vznikla v roce 1991 s tehdy již poměrně rozsáhlou řadou broží nejběžnějších psích plemen té doby.

Celý článek Únor 6th, 2007

iPod shuffle nyní dostupný v pěti výrazných barvách

Společnost Apple rozšířila nabídku celosvětově známého přehrávače digitální hudby iPodu shuffle. Ten je nyní k dispozici v pěti výrazných barvách: v modré, růžové, zelené, oranžové a původní stříbrné. iPod shuffle je hitem mezi zákazníky již od zahájení prodeje před třemi měsíci. Objem 8,19 cm3, váha pouhých 15 gramů a hliníkový plášť se zabudovaným klipem, z něj dělají dosud nejsnáze nositelný iPod. iPod shuffle je postaven na nápadité funkci shuffle, která umožňuje hudebním fanouškům poslouchat nepřetržitý mix jejich oblíbených písní, ať jdou kamkoli. Má kapacitu 1GB paměti flash, do které lze uložit až 240 písní. Za pouhých 2590 Kč je nyní k dispozici ve všech pěti barvách.

Celý článek Únor 2nd, 2007


Kalendář

Únor 2007
P Ú S Č P S N
« Led   Bře »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky