Archiv pro Srpen, 2007

Letošní předvánoční kampaně začnou v obchodech na přelomu října a listopadu

Ze srpnové ankety uspořádané mezi nejvýznamnějšími obchodníky v České republice v rámci ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007 vyplynulo, že většina z nich (66 %) připravuje v letošním roce speciální předvánoční kampaň, a to na přelom října a listopadu. Právě před Vánoci tržby obchodníků výrazně rostou. U internetových obchodů jde dokonce o rozhodující období, během něhož generují až třetinu svých celoročních tržeb.

Celý článek Srpen 28th, 2007

Manželé Čechovi tvářemi značky Marks & Spencer pro letošní podzim

COMS, a. s. - franšízový partner Marks & Spencer pro ČR uzavřel letos reklamní smlouvu s manželi Čechovými. Martina a Petr Čechovi společně nafotili atraktivní podzimní kampaň pro značku Marks & Spencer. Veřejnost se bude mít možnost seznámit s výsledkem spolupráce v průběhu září a října v rámci venkovní reklamy v Praze, Brně a Karlových Varech. Dále pak i ve vybraných společenských týdenících a life style časopisech.

Celý článek Srpen 28th, 2007

Sharp vyvinul televizor s LCD obrazovkou tenký dva centimetry

Japonský elektronický koncern Sharp představil nejtenčí televizor s nejjasnější LCD obrazovkou na světě. Prototyp má displej s úhlopříčkou 132 centimetrů, je dva centimetry tenký a má poloviční spotřebu energie než srovnatelně velké nynější modely. Televizor váží 25 kilogramů. Běžný plochý televizor od Sharpu se stejnou úhlopříčkou je silný 8,1 centimetru a váží 30,5 kg.

Celý článek Srpen 23rd, 2007

Novinky z eshopu Budu.in

E shop Budu.in se úspěšně zaměřuje nejen na prodej kvalitní kosmetiky, parfémů a potravních doplňků, ale stále více se profiluje jako internetový obchod, kde vedle standardního sortimentu, najdete i spoustu méně tradičních výrobků, které udělají radost nejen vám, ale jsou i skvělým tipem na neotřelé dárky.

Celý článek Srpen 20th, 2007

Lidé nejvíce kupují nejlevnější mobily do 3000 korun

V prodejích mobilních telefonů na českém trhu vedou nejlevnější přístroje s cenou do 3000 korun. Mobilní operátoři očekávají, že před začátkem školního roku zájem o levné přístroje ještě vzroste. “Stále se co do zastoupení jedná o skupinu telefonů, jejíž podíl na celkových prodejích je nejvyšší, ale rok od roku se část prodejů přesouvá již o něco výše. Měsíčně se nejlevnějších telefonů prodají desítky tisíc,” uvedla mluvčí T-Mobile.

Celý článek Srpen 16th, 2007

Nokia: Baterie ve 46 milionech mobilů se mohou přehřívat

Největší světový výrobce mobilů Nokia z Finska varuje, že se 46 milionů baterií v jejích telefonech může přehřívat. Podnik proto oznámil, že je zákazníkům bezplatně vymění. Jde o baterie značky Nokia a typu “BL-5C”. Vyrobil je japonský konglomerát Matsushita Electric Industrial mezi prosincem 2005 a listopadem 2006.

Celý článek Srpen 15th, 2007

Rezervace letenek online nyní i v Anglickém a Německém jazyku

Portál Onlineobchody.com zahrnuje kromě katalogu internetových obchodů, rovněž celou řadu dalších zajímavých služeb a možností. Jednou z dalších nadstandartních služeb portálu je rezervace a prodej letenek online. Aktuálně vylepšený systém nabízí možnost vyhledávání a rezervaci letenek i v Anglickém a Německém jazyku! Na adrese http://www.onlineobchody.com/letenky/ si můžete bezstarostně objednat a rezervovat letenku na kterékoliv místo světa.

Celý článek Srpen 15th, 2007


Kalendář

Srpen 2007
P Ú S Č P S N
« Čvc   Zář »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky