Parfemy.cz

Archiv pro Únor, 2008

Nejrozšířenějším platebním nástrojem v eshopech v ČR je dobírka

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) zveřejnila výsledky studie Platební metody v ČR. Studie se zabývá nástroji, které lze využít pro platbu za zboží a služby v prostředí českého Internetu. Je koncipována jako příručka pro provozovatele, který hledá vhodné nástroje příjmu peněz od zákazníků ve svém internetovém obchodě. Informace v této studii obsažené jsou samozřejmě použitelné také pro zákazníky, instituce nabízející platební nástroje či pro každého, koho tato problematika zajímá.

Celý článek Únor 28th, 2008

Mobilní telefony - novinky v prodeji

Novinky v prodeji mobilních telefonů. Ceny a specifikace mobilů: Nokia, Samsung, Sony Ericsson a Motorola pro rok 2008.

Celý článek Únor 27th, 2008

Dětské kočárky - trojkolky a trojkombinace jsou nejžádanější

Maminky, které plánují nákup dětského kočárku, mají na současném trhu opravdu z čeho vybírat. V nabídce firem jsou kočárky s rozličnými funkcemi i zajímavým designem. Výběr záleží na individuálních požadavcích, velkému zájmu se ale těší trojkolky a trojkombinace. “Maminka si koupí jeden podvozek a na něj si od autosedačky přes hlubokou korbu až po sportovní sedačku nacvaká všechno a v podstatě ušetří. Má jeden kočárek, a pokud funguje a je dobrý, nemusí už vybírat a shánět jiný,” popsala výhody trojkombinací Jitka Buřilová ze společnosti Babywelt.cz.

Celý článek Únor 26th, 2008

Datadisk The Sims 2: Volný čas (The Sims 2: Free Time)

28. unora vychazi dalsi z rady datadisku - The Sims 2: Volný čas (The Sims 2: Free Time). Vaši Simíci mohou nyní znovu objevit potěšení ve volném čase! Nechte je objevit zbrusu nové aktivity, vyniknout v nich a probudit v sobě pravou vášeň pro život. Ať už si vaši Simíci budou házet s šišatým míčem na americký fotbal, cvičit baletní tanec, opravovat s kamarády auto nebo stavět modely vláčků, každá z těchto činností poslouží k rozvoji jejich dovedností, prohloubení navázaných přátelství a celkovému obohacení života.

Celý článek Únor 15th, 2008

Češi si zvykli slavit Valentýna, útraty za dárky rostou

Češi si již podle obchodníků zvykli slavit svátek Valentýna, který v Evropě patří zamilovaným, a za různé dárky pro své partnery utrácejí v průměru několik stovek korun. I když popularita svátku zamilovaných v Česku v posledních letech výrazně roste, tržby obchodníků v těchto dnech zdaleka nedosahují takových výšek jako před vánočními či velikonočními svátky.

Celý článek Únor 13th, 2008

V ČR se loni prodalo o 55 procent více notebooků

V České republice se loni prodalo 533.000 přenosných počítačů, což je ve srovnání s rokem 2006 o 55 procent více. Vůbec poprvé tak notebooky překonaly klasická stolní PC. Výsledky trhu prezentoval na dnešním setkání výrobců a prodejců výpočetní techniky Tech Data Forum Richard Voigts, šéfredaktor odborného časopisu Reseller Magazine. Odvolal se přitom na údaje analytických firem IDC a Gartner.

Celý článek Únor 13th, 2008

Světové módní značky začínají prodávat přes internet

K prodeji svých modelů prêt-à-porter na internetu se nyní odvažují i přední světové módní značky. Musejí se však podělit o svou moc v tomto způsobu nabídky, napsala agentura AFP. Emporio Armani, Diesel, Marni: tito tři přední italské módní značky vstoupily v posledních měsících na internet, v němž odhalilysilný růstový potenciál. Spojily se přitom s italskou společností specializující se na koncepci butiků na internetu pro velké značky Yoox.com.

Celý článek Únor 9th, 2008


Kalendář

Únor 2008
P Ú S Č P S N
« Led   Bře »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky