Nakupnicentrum.cz

Archiv pro Listopad, 2008

Zboží z internetu za 2 hodiny připraveno k vyzvednutí v prodejně Datart

Počet zákazníků, kteří upřednostňují pohodlný nákup na internetu vzrostl meziročně Datartu o 60%. Spuštěním nové elektronické služby „Koupit na prodejně“ Datart vychází svým zákazníkům vstříc a garantuje jim vyzvednutí zboží v kterékoliv prodejně DATART již za dvě hodiny po uskutečnění on-line objednávky. Služba tak navíc umožní nakupovat na datart.cz až do Štědrého dne a být bez obav z včasného doručení dárku pro své blízké.

Celý článek Listopad 28th, 2008

Menší internetové obchody mají potíže

Nestabilita a problémy s cash-flow trápí tuzemské internetové prodejce. Vrásky na čele mají především majitelé menších e-shopů, do problémů se však mohou dostat i větší hráči. Je to důsledek finanční krize. Tu nedokáží všichni prodejci zvládnout, přestože jinak online prodej v České republice je stále populárnější a jeho objem roste meziročně o 20 až 30 procent.

Celý článek Listopad 26th, 2008

Vánoční charitativní aukce Nadace Naše dítě

Již třetím rokem Nadace Naše dítě ve spolupráci s aukčním portálem Aukro.cz, za mediální podpory internetového portálu Seznam.cz a dalších partnerů, pořádá dobročinnou internetovou aukci, jejíž výtěžek bude jako v obou předchozích ročnících věnován na pomoc ohroženým dětem. Získejte pro sebe originální vánoční dárek, zároveň podpoříte dobrou věc a pomůžete dětem!

Celý článek Listopad 22nd, 2008

Tipy na vánoční dárky - Vánoce 2008

Už máte vybraný dárek na Vánoce 2008? Vánoce 2008 jsou tu a všichni myslíme na to, jaký vánoční dárek dát pod stromeček. Ženy začínají hledat nové recepty na vánoční cukroví nebo kapra, děti se těší na zlaté prasátko a nové hračky, tatínkové obhlíží vánoční stromečky. V obchodech se objevuje vánoční výzdoba, v regálech vánoční ozdoby či dekorace a všichni se těší na pár dnů volna, které nás závěrem roku čekají. Žádná dovolená ale nevyžaduje větší přípravy, než Vánoce. A proto jsou tu Tipy na vánoční dárky – web, na kterém kromě nápadů na originální vánoční dárky najdete také vánoční koledy, nové druhy cukroví, vánoční zvyky, vánoční přání a k tomu ještě vánoční hru a soutěže.

Celý článek Listopad 19th, 2008

Pár rad pro krásné nehty

Ne každý má měsíčně stovky korun, které by mohl vrazit do profesionální manikůry a péče o nehty. Aby vám ale byly vaše nehty ozdobou a módním doplňkem, úplně postačí, když o ně budete doma pečovat s láskou a citem. A my vám zde nabízíme pár rad, jak v horizontu týdnů a měsíců udělat z rukou vaši chloubu.

Celý článek Listopad 10th, 2008

Obchodníci připravte se na Vánoce 2008

Nakupování na internetu je čím dál oblíbenější, internetové obchody dosahují každým rokem rekordní obraty a vánoční období je už dlouhodobě nejsilnějším prodejním obdobím v roce. Vánoce 2008 jsou za dveřmi a proto nejnavštěvovanější vyhledávač a katalog českých internetových obchodů WWW.ONLINEOBCHODY.COM přichystal pro obchodníky zajímavou reklamní akci.

Celý článek Listopad 6th, 2008


Kalendář

Listopad 2008
P Ú S Č P S N
« Říj   Pro »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky