Nakupnicentrum.cz

Archiv pro Březen, 2009

ASIANA opět nejúspěšnějším prodejcem letenek ČSA

Nejlepším prodejcem letenek Českých aerolinií za rok 2008 je společnost Asiana. Cenu převzal ve čtvrtek na slavnostním večeru v Planetáriu Praha obchodní ředitel společnosti Josef Trejbal. Ceny SIRIUS uděluje každoročně český národní dopravce nejlepším prodejcům v několika kategoriích. Cestovní agentura ASIANA vyhrála již podruhé za sebou prestižní kategorii Nejlepší prodejce letenek – kategorie IATA CK.

Celý článek Březen 28th, 2009

Dell představil nejtenčí notebook na světě

Americká počítačová společnost Dell představila svůj luxusní notebook Adamo, který je nejtenčím na světě. Novinka má být konkurencí laptopu MacBook Air od Apple. Elegantní notebook v hliníkovém obalu je tlustý pouze 1,7 centimetru, jeho obrazovka má úhlopříčku 34 centimetrů a je vybaven SDD diskem, který neobsahuje mechanické součásti, s kapacitou 128 gigabajtů.

Celý článek Březen 19th, 2009

Nejmenší a mluvící iPod Shuffle je na světě

Americká společnost Apple představila novou, dosud nejmenší verzi svého digitálního hudebního přehrávače iPod Shuffle. Přístroj třetí generace bude nově schopen oznamovat uživateli názvy písní do sluchátek ve 14 jazycích včetně češtiny a bude nejmenším hudebním přehrávačem na světě.

Celý článek Březen 17th, 2009

Affiliate programů přibývá, jejich obliba v ČR roste

Affiliate programy nabízejí v současné době zajímavé možnosti ke generování příjmů na internetu. Vlastníci webových stránek si mohou vybírat ze stovek programů, díky kterým mohou vydělávat peníze on-line. Platí se například za přivedené zákazníky či uskutečněné transakce. V České republice jsou tyto programy na vzestupu a očekává se jejich brzké rozšíření mimo tradiční segmenty trhu.

Celý článek Březen 13th, 2009

Tenisová kolekce Tchibo navržená Borisem Beckerem

Exkluzivní sportovní kolekce značky BORIS BECKER TENNIS, kterou navrhl exkluzivně pro Tchibo profesionální tenista Boris Becker, je od 25. února v prodejnách Tchibo. Pětidílná kolekce BORIS BECKER TENNIS firmy Tchibo přesvědčí kvalitním materiálem a náročným zpracováním.

Celý článek Březen 11th, 2009

Apple zlevnil počítače Macintosh

Americká společnost Apple posílila výrobní řadu počítačů Macintosh a zlevnila je. Ceny všech modelů s výjimkou modelu Mac mini ale stále přesahují tisíc dolarů. Analytici takový krok letos očekávali. Apple zlevnila dolní cenový pás Macintoshů, které tvoří s monitorem jeden celek.

Celý článek Březen 5th, 2009

Příznivé ceny elektroniky lákají zákazníky

Vzhledem ke značnému poklesu kurzu české měny, která od června loňského roku oslabila vůči euru o čtvrtinu a vůči dolaru o třetinu, se dá v dohledné době očekávat zdražování spotřební elektroniky, a to v průměru až o 10 %. Část dovozců na vysoký kurz koruny již zareagovala a navýšila ceny především u audio-video vybavení, u některých druhů bílé techniky a také u části IT sortimentu. Hlavní vlna zdražování se však očekává především v průběhu dubna, kdy již bude ve skladech dovozců k dispozici pouze zboží nakoupené se současným kurzem.

Celý článek Březen 5th, 2009


Kalendář

Březen 2009
P Ú S Č P S N
« Úno   Dub »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky