Archiv pro Říjen, 2009

Ceny zboží na internetu klesají, na televizorech lze ušetřit tisíce

Ekonomická situace se uklidňuje a ceny zboží v internetových obchodech klesají. Podle aktuálního průzkumu společnosti Karsa Technologies, která pravidelně monitoruje ceny zboží na tuzemském internetu, se v posledních třech měsících výrazně snížila cena plazmových i LCD televizorů. V září mohli zákazníci levněji nakoupit také notebooky či parfémy.

Celý článek Říjen 12th, 2009

Kdo bude Česko Slovenská Superstar?

Sportingbet nabízí sázky na Česko Slovenskou Superstar! Vsadit si můžete nejen na konkrétního vítěze, ale i na to, zda vítěz bude chlapec nebo dívka, Čech nebo Slovák… Aktuální kurzová nabídka na Česko Slovenskou Superstar zde: Česko Slovenská Superstar

Celý článek Říjen 12th, 2009

Zájem o parfémy na internetu roste

Značkové parfémy se v České republice dlouhodobě řadí mezi nejprodávanější zboží na internetu. Počet objednávek se zvyšuje každým rokem, stejně jako hodnota poptávaného zboží. Tento trend potvrzují pololetní výsledky největšího tuzemského e-shopu s parfémy Parfemy.cz, který oproti stejnému období roku 2007 registruje 16% nárůst obchodů.

Celý článek Říjen 9th, 2009

Solária jako zdroj vitamínu D

Aby bylo zajištěno, že lidské tělo přijímá vyvážená množství vitamínu D, měla by se zejména v zimě využívat solária. Toto doporučení vyslovila výzkumná skupina vedená profesorem Johanem Moanem z Univerzity v Oslu na základě studie, která byla právě publikována v odborném časopise Photochemistry and Photobiology (Fotochemie a fotobiologie).

Celý článek Říjen 9th, 2009

Světové značky na Quelle.cz

Quelle je tradiční zásilkový obchod, jak určitě dobře víte. Co se k vám ale možná ještě nedoneslo, to je informace, že v Quelle si můžete zakoupit také zboží známých světových značek! Jejich škála je pestrá – od elegantního oblečení až po dětské hračky. V současnosti můžete vybírat z nových podzimních kolekcí, a to přímo na www.quelle.cz.

Celý článek Říjen 8th, 2009

VivaPneu.cz vstupuje na trh s pneumatikami

Společnost Vivantis a.s., přední internetový prodejce, vstupuje od října na tuzemský trh s pneumatikami. Na zákazníky především z řad řidičů cílí novým e-shopem s názvem VivaPneu.cz. Klesajícím maržím v dané komoditě hodlá dlouhodobě vzdorovat maximálně efektivním obchodováním a nízkými provozními náklady.

Celý článek Říjen 8th, 2009


Kalendář

Říjen 2009
P Ú S Č P S N
« Zář   Lis »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky