Parfemy.cz

Archiv pro Březen, 2010

Nízkonákladové aerolinky drtí konkurenci

Britská nízkonákladová společnost EasyJet přidá od léta počet letů z Prahy o polovinu – na 51 linek týdně. Celkem pak chce letos z Prahy přepravit 375 tisíc lidí. Nízkonákladové aerolinky doslova drtí ty tradiční. Ještě v roce 1999 přepravili nízkonákladoví dopravci kolem dvanácti milionů lidí. Za deset let to bylo již přes 162 milionů. (Letenky levně)

Celý článek Březen 31st, 2010

Prodeje za pevnou cenu jsou na Aukru čím dál populárnější

Češi čím dál více nakupují na Aukru formou „Kup teď“, tedy za pevnou cenu jako v běžném obchodě. Přitom ještě před dvěma lety dominovaly na Aukru jednoznačně aukce. Důvodem je podle provozovatele příchod nových profesionálních obchodníků a čím dál větší podíl uživatelů, kteří hledají výhodnou cenu, ale nechtějí čekat na konec aukce.

Celý článek Březen 31st, 2010

Muži na svých partnerkách šetří, ženy si dražší šperky pořizují samy

O zlaté šperky mají zájem muži i ženy, pánové však preferují levnější varianty klenotů. Podle statistik největšího internetového klenotnictví Sperky.cz vybírají muži ze zlatých šperků především zásnubní prsteny. Na svých snoubenkách se snaží šetřit, nejčastěji totiž volí prsteny osazené zirkony, zatímco ženy si luxusní briliantové klenoty kupují samy. Mezi zlatými šperky je v současné době největší zájem o bílé zlato.

Celý článek Březen 31st, 2010

Jarní nabídka akčních letenek po Evropě

Připravili jsme skvělé ceny letenek do nejoblíbenějších evropských mest – létejte napřímo! Ceny letenek jsou konečné a včetně všech poplatků!

Celý článek Březen 29th, 2010

TEST: většina myček nádobí dobře neumyje

Časopis TEST porovnal výkony myček nádobí. V testu byly zahrnuty jak volně stojící, tak vestavné modely v cenovém rozpětí od devíti do třiceti šesti tisíc korun. Výsledky nejsou nijak povzbuzující. Jen čtyři modely z celkového počtu 38 testovaných dokázaly dobře umýt nádobí.

Celý článek Březen 25th, 2010

TEST: šetřit na zabezpečení počítače se nevyplatí

Zabezpečení počítače je domácími uživateli často velmi podceňované. I běžní spotřebitelé riskují při napadení svého počítače ztrátu dat nebo dokonce i peněz, protože přes internet spravují například svůj bankovní účet. Časopis TEST srovnal 14 balíčků pro zabezpečení počítače, 4 samostatné antivirové programy a bezpečnostní funkce systémů Windows 7 a Vista.

Celý článek Březen 23rd, 2010

Zboží z internetových obchodů lze již platit i na poště

Česká pošta spustila novou službu - platbu superCash. Ta je určena zákazníkům internetových obchodů, kteří potřebují za objednané zboží rychle zaplatit a bojí se platit přes internet platební kartou. Služba bude dostupná na všech pobočkách pošty po celé republice.

Celý článek Březen 17th, 2010

Alice Bendová se stala novou tváří e-shopu Krasa.cz

Alice Bendová zahájila exkluzivní spolupráci s e-shopem Krasa.cz. Populární herečka nově nabídne návštěvníkům internetového obchodu zajímavé rady a tipy k nákupu kosmetiky. Bendová se tak stala čtvrtou tváří e-shopů společnosti Vivantis. Přední internetový prodejce již loni na podzim zahájil spolupráci s Mahulenou Bočanovou, Dianou Kobzanovou a Tomášem Hanákem.

Celý článek Březen 17th, 2010

Český projekt Fler.cz slaví úspěšné 2 roky a potvrzuje rostoucí oblibu handmade

Úspěšný český projekt, online tržiště s handmade Fler.cz, oslavilo v únoru 2010 dva roky od svého spuštění. Na Fler.cz, který v únoru 2008 začal od nuly budovat pozici a za jehož vznikem stojí jediný člověk, nyní svoje výrobky (autorské šperky, móda, bytový design, módní doplňky apod.) nabízí 15 000 českých a slovenských tvůrců.

Celý článek Březen 5th, 2010

Dobrý televizor je i za jedenáct tisíc korun

Nové výsledky testu televizorů dokazují, že pro kvalitní přístroj není třeba sahat hluboko do kapsy. Nejlevnější televizor s hodnocením kvality „dobře“ stojí okolo jedenácti tisíc korun. Časopis TEST spustil na svých webových stránkách interaktivní databázi s detailními výsledky zkoušek a průběžně aktualizovanými cenami více než stovky prodávaných modelů.

Celý článek Březen 5th, 2010

Předchozí příspěvky


Kalendář

Březen 2010
P Ú S Č P S N
« Úno   Dub »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky