Archiv pro Říjen, 2010

Nakupování a zasílání zboží z USA do ČR

Díky klesajícímu dolaru a všeobecně levnějších produktech se v USA dá nyní nakupovat velmi levně. Bohužel nekteří prodejci neumožnují zasílat zboži do ČR. Nyní to ale není problém. Služba Shipito.cz vám pomůže zaslat zboží na vaši adresu v ČR.

Celý článek Říjen 29th, 2010

Hledání toho nejlepšího výrobku je s časopisem dTest ještě snadnější

Občanské sdružení spotřebitelů TEST už dlouhá léta publikuje nezávislé a objektivní informace o kvalitě výrobků a trpělivě spotřebitelům vysvětluje, že nakupovat jen podle reklamy či ceny se nevyplácí. Nyní chce sdružení TEST svým příznivcům ještě více usnadnit hledání nejvhodnějšího výrobku. Zmodernizoval proto své webové stránky www.dtest.cz, kde nyní každý rychle najde hodnocení výrobku, o který se zajímá. Jako bonus přináší sdružení TEST tři ze svých nejúspěšnějších testů zdarma.

Celý článek Říjen 29th, 2010

TEST: Kvalitní kuchyňský robot nemusí být drahý

Potřebujete pro práci v kuchyni pomocníka, na kterého je skutečně spolehnutí? Pořiďte si kvalitního robota. Usnadní vám veškeré práce jako sekání, krájení, hnětení těsta, a někdy i samotné vaření. Které nabízené funkce se vyplatí a které jsou reklamním trikem? Odpověď přináší říjnové vydání časopisu dTest.

Celý článek Říjen 29th, 2010

Ceny elektroniky do Vánoc již neporostou

Letošní Vánoce by podle odhadů analytiků internetového portálu Kasa.cz neměly být dražší než loňské. Ceny elektroniky, které se z části odvíjejí i od kurzu české koruny vůči americkému dolaru, by již totiž do Vánoc neměly růst, a to i přes avizované posilování dolaru. Důvodem je skutečnost, že všechny hlavní značky spotřební elektroniky mají zboží na Vánoce již vyrobeno a prodejci jsou již od léta dostatečně zásobeni. Výjimkou může být jen individuální zvýšení cen některého z výrobců či prodejců.

Celý článek Říjen 29th, 2010

TEST: 3D televizory - technologie, kterou příliš nevyužijete

Film Avatar se postaral o celosvětové pozdvižení a vzbudil velký zájem o 3D technologii i u těch, kteří o ní doposud neslyšeli. Na 3D televizory ale dopadl tento zájem v mnohonásobně menší míře. Důvodem je mizivá nabídka vysílání trojrozměrných pořadů a 3D filmů. Existují jiné důvody, proč si 3D televizor pořídit? Časopis dTest otestoval několik prvních televizorů s možností 3D efektu.

Celý článek Říjen 21st, 2010

Tipy na vánoční dárky na Vánoce 2010: Vánoční dárkové sady parfémů

Přinášíme vám tipy na vánoční dárky na Vánoce 2010 - Pánské a dámské parfémy a vánoční dárkové sady parfémů.

Celý článek Říjen 20th, 2010

TEST: Krémy na ruce nejenom pro suché ruce

Časopis dTest se zaměřil na kvalitu krémů na ruce. Většina krémů v testu obstála se ctí, více než polovina dokonce s nejlepším hodnocením „velmi dobře“. Mezi výrobky na prvním a posledním místě jsou ovšem poměrně významné rozdíly.

Celý článek Říjen 18th, 2010

TEST: Nebezpečné trekingové kolo Mount Machine Country

Časopis dTest upozorňuje na nebezpečný výrobek – trekingové kolo Mount Machine – Country, který na trh dodává firma KOVL s.r.o., Praha. K jeho koupi může lákat zejména příznivá cena, necelých čtyři tisíce korun. Nejzávažnějším zjištěným nedostatkem jízdního kola je selhání brzdové soustavy.

Celý článek Říjen 15th, 2010

TEST: Zálohujte data na kvalitní externí pevný disk

Časopis dTest otestoval dvacet sedm externích pevných disků, z toho jedenáct 3,5 palcových a šestnáct 2,5 palcových. Povzbudivé je, že většina disků prokázala dobrou kvalitu, pouhé dva byly vyhodnoceny jen jako uspokojivé. Přesto je vhodné neunáhlovat se při výběru a prostudovat nabídku na trhu.

Celý článek Říjen 14th, 2010

Až 20 % nakupujících využije letos při nákupu vánočních dárků na internetu služeb srovnávačů cen

Internetový srovnávač cen Srovname.cz, který umožňuje porovnání cen zboží internetových obchodů, očekává, že letošní tržby internetových obchodníků dosáhnou 30 miliard korun. Služeb internetových srovnávačů cen letos využije při nákupu vánočních dárků přibližně 20 % nakupujících. Díky cenovým srovnávačům tak obchodníci utrží v roce 2010 okolo 6 miliard korun.

Celý článek Říjen 14th, 2010

Předchozí příspěvky


Kalendář

Říjen 2010
P Ú S Č P S N
« Zář   Lis »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky