Nakupnicentrum.cz

Archiv pro Prosinec, 2011

Pět tipů, jak snadno prodat nepotřebné věci na internetu

Také vám po vánocích doma zůstalo několik dárků, které příliš nevyužijete? Zkuste je prodat na internetu. Někomu jinému mohou vaše nepotřebné věci udělat radost a navíc si trochu vylepšíte lednový rozpočet. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak snadno prodat nepotřebné věci online na inzertním portálu.

Celý článek Prosinec 29th, 2011

Povánoční výprodeje – slevy, které nemusí být slevou

V posledních letech se čeští spotřebitelé naučili využívat stále oblíbenějších povánočních slev a výprodejů, a tak mnozí z nich odsouvají hlavní nakupování do období mezi svátky a po Novém roce. Bohužel, jak ukazují zkušenosti z minulých let a některé stížnosti zákazníků na poradenské lince časopisu dTest, ne každá sleva je skutečně slevou a ne každá výhodná koupě se opravdu vyplatí.

Celý článek Prosinec 29th, 2011

Nevhodný vánoční dárek – vrátit či vyměnit? Ani jedno, slyší často zákazníci

V českých domácnostech jde o poměrně častý jev – sejdou se dva stejné dárky nebo nový svetr nesedí tak, jak by měl. Obdarovaný nebo sám „Ježíšek“ pak přemýšlejí, co si počít, zvláště jde-li o dárek hodnotnější. Pomineme-li možnost předat takový dárek někomu jinému, nabízejí se prakticky jen dvě možnosti – dárek prodejci vrátit nebo jej v obchodě vyměnit za jiné zboží.

Celý článek Prosinec 29th, 2011

Vánoční nákupy na internetu. Budu mít doma dárek včas?

Nakupování vánočních dárků přes internet je mezi Čechy čím dál populárnější. Ne každý zákazník však nakupuje v e-shopech s dostatečným předstihem. Jan Vetyška, výkonný ředitel Asociace pro elektronickou komerci (APEK), proto přináší několik důležitých informací o termínech pro poslední objednávky zboží, pokud lidé chtějí, aby jim dárečky dorazily pod vánoční stromeček včas.

Celý článek Prosinec 13th, 2011

Vánoční nakupování na internetu vyvrcholí 12. prosince

Internetoví prodejci zažívají před Vánoci nákupní boom, který letos vyvrcholí v týdnu od 12. prosince 2011. Obchodníci v tomto období očekávají výrazný nárůst objednávek. Zatímco v listopadu registrovali (v porovnání s říjnem) zvýšení tržeb zhruba o 280 procent, v polovině prosince to bude téměř dvojnásobek.

Celý článek Prosinec 5th, 2011

Cestovní agentura New Travel.cz představila slevový portál NewGo.cz

Společnost New Travel.cz s.r.o. vstoupila koncem října letošního roku na trh se svým novým projektem. Je jím slevový portál NewGo.cz specializující se na slevy pobytů a zážitků. Cílem tohoto projektu je nabídnout klientům alternativu k zahraničním zájezdům, kterých se za rok 2010 prodalo přes 17 000, a umožnit jim tak navštívit zajímavá místa České republiky, případně nedalekých zemí se zajímavou slevou.

Celý článek Prosinec 2nd, 2011


Kalendář

Prosinec 2011
P Ú S Č P S N
« Lis   Led »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Příspěvky podle data

Příspěvky podle kategorie

Sponzorované odkazy

Statistiky