Salus-shop.cz - Bio produky kosmetické značky Salus


Květen 4th, 2006


Společnost Míča a Harašta s.r.o. nabízí prostřednictvím internetového obchodu Salus-shop.cz celou řadu bio produktů kosmetické značky Salus. At´ už se jedná o esenciální, rostlinné, tělové, masážní či regenerační obličejové oleje, vždy mají 100% čisté přírodní složení.

Produkty značky Salus se vyznačují především tím, že jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu. Díky lisování za studena si oleje Salus zachovávají nejvyšší množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě a co více, dovedou všechny tyto cenné látky v maximální míře předat našemu tělu. Výborně se vstřebávají, nezanechávají pocit mastnoty, neucpávají póry. Jsou vhodné pro všechny typy pokožky.

Obrovskou výhodou produktů Salus je, že jsou ekologické a “čistě přírodní”. Co to znamená ? V jediném produktu se nesetkáte s něčím, co by mohlo být jakýmkoliv způsobem škodlivé pro vaše tělo. Produkty zásadně neobsahují minerální oleje (paraffinum liquidum – vyráběné z ropy) nebo rafinované oleje. Nenajdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani barviva. Svým složením se výrazně odlišují od výrobků, jejichž hlavní složkou je voda a produkty tenzorové chemie.

V e-shopu Salus-shop máte možnost na místě si vybrat z celé řady nejrůznějších produktů značky Salus. Na své si zde přijde opravdu každý. Široký výběr rostlinných bio olejů lisovaných za studena a stoprocentních esenciálních olejů potěší každého potenciálního zájemce a zdravý životní styl. Veškeré produkty jsou tu především pro vás, pro péči o vaše tělo a zdraví. Z čeho je tedy možné vybírat ? Nabídka je opravdu velmi široká a zahrnuje: tělové a masážní oleje, esenciální oleje, rostlinné a bio oleje, hydrofilní odličovací oleje, květinové plěťové vody, regenerační obličejové oleje, koupelové oleje, sprchové oleje, oleje na holení a mnoho dalšího.

Opravdu každý najde v širokém spektru nabídky Salus-shop, to co právě hledá a potřebuje.

Tak neváhejte a navštivte internetový obchod Salus-shop.cz a vyberte si to nejlepší z prvotřídní nabídky zboží značky Salus.

(PR - Onlineobchody.com)

Další prodejci Drogerie a kosmetiky

Článek je v sekci: Představujeme eShopyPoslední příspěvky

Doporučujeme

Statistiky