Parfemy.cz

Přední prodejce parfémů El Nino


Červen 1st, 2006


Pokud na svém PC naťukáte stránku www.parfemy-elnino.cz , otevře se před Vámi brána do světa značkových vůní z celého světa. Vybírat máte opravdu z čeho. Firma nabízí na více než 2000 rozmanitých parfémů, parfémovaných vod, toaletních vod a to jak dámských, pánských, ale i unisex. Kromě vůní zde naleznete vody po holení, dárkové kazety, kosmetiku, testery či módní doplňky. Unikátní je hodnocení jednotlivých parfémů zákazníky, kteří podle své vlastní zkušenosti doporučují a dávají tip na dobrý nákup ostatním.

Uživatel serveru má k dispozici spoustu možností, jak objednávat: především objednávkovým formulářem, telefonicky, SMS, faxem nebo e-mailem. Po přijetí objednávky budete informováni o jejím přijetí i odeslání. Internetový obchod parfemy-elnino.cz je jedním z mála obchodů, které zákazníkovi neúčtují poštovné a balné. Zaplatit za váš balíček můžete i platebními kartami - přijímány jsou karty Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro. V čem se ale tento obchod od ostatních odlišuje je to, že pošťáka s vaší zásilkou můžete čekat hned druhý den po objednání! Žhavá novinka potěší jistě sousedy ze Slovenska – prodejce tam garantuje doručení objednaného zboží do dvou dnů! Tato služba je již zpoplatněna.

Nevíte, který parfém se líbí tomu, koho chcete obdarovat? Nevadí, elnino.cz nabízí i darovací certifikáty. Víte, jak si správně vybrat správný parfém? Může parfém ovlivnit náladu? Kde a jak se má vůně nosit? Na tyto i další otázky vám odpoví server parfemy-elnino.cz, který poskytuje dobré rady a zajímavé informace točící se okolo tohoto voňavého tématu.

Kontakt:
el nino parfum, s.r.o.
tel./fax: 493 599 063
www.parfemy-elnino.cz

Článek je v sekci: Představujeme eShopyPoslední příspěvky

Doporučujeme

Statistiky