Nakupnicentrum.cz

Šicí centrum Radovský


Červen 5th, 2006


Šicí centrum Radovský nabízí prostřednictvím svého internetového obchodu velice široké spektrum šicích strojů, oděvní galanterie a mnoho dalších praktických pomocníků při práci s textiliemi. Firma vznikla jako rodinný podnik v roce 1991 a za 15 let svého působení se rozrostla natolik, že v současné době především díky objemu nabízených služeb a produktů, nemá konkurenci.

Škála produktů je obrovská. Nabídka zahrnuje například šicí stroje, pletací stroje, průmyslové šicí stroje, žehlící techniku, střihací techniku, krejčovské panny, elektro, textilní galanterii a mnoho dalšího.

Samozřejmě, že ani v nabídce služeb nezůstává Šicí centrum Radovský nijak pozadu. Jmenujme například opravy šicích strojů všech značek, opravy žehlicí a střihací techniky, servis textilní techniky u zákazníka, konzultace, potahování knoflíků, velkoobchodní prodej textilní a kovové galanterie, zajištění vybavení pro krejčovské dílny, prodej a zaslání náhradních dílů na všechny typy průmyslových i šicích strojů a ještě daleko více.

E-shop obsahuje samozřejmě podrobnou nápovědu a návod jak postupovat při koupi potřebného produktu či objednání poptávané služby, od prvního kroku registrace až po potvrzení ve virtuální pokladně.

Ceny nákupu prostřednictvím e-shopu jsou příznivé. Podmínkou ovšem je kompletní vyjednání a realizace zakázky prostřednictvím internetu (e-shop + e-mail). V případě, že se na někoho z týmu Šicí centrum Radovský obrátíte, cena pro Vás již bude standartní, tedy stejná jako běžná cena na prodejně. Ceny v e-shopu jsou vždy uvedeny včetně DPH. Vaši objednávku je možno uhradit na splátky, prostřednictvím on-line splátkového prodeje, leasingem či úvěrem.

Objednané zboží si následně můžete vyzvednout na pobočce v Českých Budějovicích, případně Vám bude zasláno na dobírku. U zboží nad 15000,-Kč zakoupeného v ČR se balné a dopravné neúčtuje. Zboží je dodáno většinou do 5-ti dnů od obdržení objednávky. Záruka je samozřejmě poskytována, v nejnižší výši 2 roky, u některých výrobků 3 roky, případně za poplatek se dá ještě dále prodloužit. V případě nespokojenosti můžete vrátit výrobek do 14 dnů . Reklamace je vyřízena do 30-ti dnů.

Bohaté a seriózní služby Šicího centra Radovský, jsou Vám plně k dispozici.”Využijte širokého spektra nabídky šicích strojů a dalších textilních doplňků a pomocníků, právě u nás!”

Článek je v sekci: Představujeme eShopyPoslední příspěvky

Doporučujeme

Statistiky