Pixmania.com - leader v oblasti high-tech online


Červen 22nd, 2006


Pixmania.com je obsáhlý e-shop zaměřený na prodej tradičních a digitálních fotoaparátů, videokamer a dalšího zboží z oblasti elektroniky. Pixmania je dceřinná společnost skupiny fotovista, byla založena v roce 2000 a dnes je leadrem v on-line prodeji. Pixmania se rovněž může pochlubit 3 póly činnosti, 14 000 spolupracovníky, působením ve 24 zemích (včetně ČR), více jak 3,5 miliony klientů ročně. Na skladě je trvale 25 000 druhů zboží. Neuvěřitelná je rovněž připravenost k dodání zboží a to během 24/48 hodin po celé Evropě.

Pixmania zajišťuje prodej nejznámějších značek za nejlepší ceny. K těmto značkám patří například: Cannon, Nikon, Sony, Minolta, Samsung, Sharp, Kodak, Casio, Konica, Olympus, Apple, LG, Logitech a mnoho dalších světoznámých značek.

Díky vysoce účinnému systému vyřizování objednávek operátoři neustále ověřují úroveň skladu a řídí celkovou proceduru doručení vašeho zboží až k vám domů. V rámci svých služeb Pixmania nabízí k dispozici 120 prodejců a odborníků zajišťujících poradenství o zboží a pomoc při samém nákupu po dobu 5-ti dnů v týdnu.

Záruku zboží zajišťuje Pixmania na dobu 2-10, záruku je samozřejmě možné rozšířit o 3-5 let.

Pixmania je bezesporu číslo 1 ve Francii a v Evropě v prodeji elektroniky pro širokou veřejnost přes internet a její e-shop patří k těm vůbec nejlepším a nejobsáhlejším.

(PR - Pixmania.com)

Článek je v sekci: Představujeme eShopyPoslední příspěvky

Doporučujeme

Statistiky