Autobat.cz - Autobaterie a náhradní díly


Srpen 12th, 2006


E-shop na adrese www.autobat.cz provozuje firma LYNKOS s.r.o. Jak již název napovídá, jedná se o internetový obchod z oblasti auto-moto odvětví. Autobat.cz se specializuje především na startovací akumulátory a universální náhradní díly.

Internetová prodejna Autobat.cz má charakter klasického internetového obchodu. Registrace, přihlášení, vyhledávání, nákupní košík, pokladna a především poměrně široký výběr sortimentu autobaterií a náhradních dílů Vám nabízí prodejna Autobat.cz.

Zboží - je děleno do těchto kategorií: Autobaterie, Motobaterie, Motorové oleje, Převodové oleje, Motocyklové oleje. Součástí shopu je také Bazar a Výprodej. Kategorie Autobaterie je samozřejmě dále členěna podle účelu použití na baterie pro osobní automobily, nákladní a užitková vozidla, zemědělské stroje a speciální vozidla. Motobaterie můžete vybírat podle značky výrobce a to: Varta, Yuasa a Fiamm. Motorové oleje jsou rozděleny stejným způsobem jako autobaterie. Zajímavá a poměrně pestrá je ovšem nabídka převodových olejů, at´ už se jedná o olej Aral, Castrol, Mogul, Paramo nebo Texaco. Nabídka motocyklových olejů je pro změnu členěna podle typu motoru na oleje 4-taktní a oleje 2-taktní + převodové oleje pro motocykly.Bazar nabízí nejrůznější zlevněné zboží. Celková nabídka je opravdu široká.

Zboží je možné objednávat přes internet, e-mailem, telefonicky nebo faxem. Máte možnost využít také speciální nabídky, která se týká zboží upravovaného na míru zákazníkovi. Úhrada za zboží je v hotovosti při jeho převzetí (dobírka, vlastní odběr). Obvyklý termín dodání jsou 1 až 3 pracovní dny. “K dopravě využíváme vlastní rozvoz nebo zboží dodáváme prostřednictvím firem TopTrans, PPL nebo Česká pošta.” Objednané zboží je doručeno přepravní službou nebo vlastní dopravou společnosti LYNKOS s.r.o. po celé ČR nebo je možno si ho převzít osobně po telefonické domluvě.

Internetový obchod Autobat.cz společnosti LYNKOS s.r.o. nabízí kompletní nabídku startovacích akumulátorů a univerzálních náhradních dílů pro všechny motoristy.

Doporučujeme online prodejce - Auto-moto

Článek je v sekci: Představujeme eShopyPoslední příspěvky

Doporučujeme

Statistiky