BlahaSoft.cz - internetový obchod se softwarem


Srpen 21st, 2006


BlahaSoft.cz je internetový obchod se softwarem zaměřeným především na ekonomické a účetní programy pro střední i menší firmy a živnostníky. Co všechno Vám můžeme v rámci nabídky našeho e-shopu obchod.blahasoft.cz nabídnout ?

V prvé řadě specializované softwarové programy za nejnižší možnou cenu na trhu. k dispozici Vám bude velké množství informací o jednotlivých produktech. Pro vyzkoušení a ujištění se v zájmu o program nabízíme demoverze od všech prodávaných programů. Po zakoupení zboží dopravíme tam, kam bude potřeba zcela zdarma bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Dostáváte od nás rovněž záruku vrácení peněz do 14 dnů od uskutečnění nákupu.

Podrobné informace o veškerém zboží naleznete přímo na adrese e-shopu, tedy: http://obchod.blahasoft.cz . Software je úhledně rozdělený do kategorií: Ekonomické a účetní programy a Právní a legislativní software. Přehled obsahuje kromě detailního popisu také informaci o výši zlevnění produktu. Samozřejmě e-shop obsahuje celou řadu dalších možností a nabídek, které je nejlepší prohlédnout si přímo na stránkách samotného e-shopu.

Internetový obchod BlahaSoft.cz si zakládá především na nízkých a dostupných cenách pro všechny, o čemž vypovídá i citované tvrzení níže.

“Nejvýznamnější předností našeho obchodu jsou nízké ceny softwaru. Naším dlouhodobým cílem je, aby software dostupný v obchodě BlahaSoft byl vždy levnější oproti konkurenci. Věříme, že cena je u softwaru důležitým kritériem a chceme proto ve prospěch našich zákazníků naplňovat náš slogan - na ceně záleží!”

Článek je v sekci: Představujeme eShopyPoslední příspěvky

Doporučujeme

Statistiky