Nakupnicentrum.cz

Obchodníci připravte se na Vánoce 2006


Říjen 23rd, 2006


Nakupování na internetu je čím dál oblíbenější, internetové obchody dosahují každým rokem rekordní obraty a vánoční období je už dlouhodobě nejsilnějším prodejním obdobím v roce. Vánoce 2006 jsou za dveřmi a proto katalog českých internetových obchodů WWW.ONLINEOBCHODY.COM přichystal pro obchodníky zajímavou reklamní akci.

Internetové obchody mají jedinečnou možnost prezentovat své služby a zboží za bezkonkurenční ceny, a oslovit tak své potencionální zákazníky už v předstihu.

“Plaťte jen za reálné zákazníky!” - tento slogan zcela vystihuje oblíbený PPC (Pay Per Click) systém reklamy. Neplatíte za období ani za zobrazování, ale pouze v případě že uživatele vaše nabídka zaujme a klikne na ní.

Onlineobchody.com připravili pro obchodníky “vánoční balíčky PPC kreditů“, které vám za bezkonkurenční cenu přivedou zákazníky přímo do vašeho eshopu.

Speciální kategorie “Vánoční dárky” je nejvyhledávanější právě v tomto období a všechny nově registrované obchody po zakoupení reklamy ve vánoční akci budou do ní automaticky zařazeny. Registrace ZDE.

Team www.onlineobchody.com

Článek je v sekci: Internetové Obchody - news, Zajímavosti - obchody, internetPoslední příspěvky

Doporučujeme

Statistiky