Parfemy.cz

Platba platební kartou a elektronická distribuce softwaru v obchodě BlahaSoft


Říjen 18th, 2006


Možnost platby platební kartou na internetu.

Připravili jsme pro Vás nový způsob platby zboží - online pomocí platebních karet na internetu.

Platba kartou na internetu je moderní, rychlý a bezpečný způsob nakupování. Neplatíte zde žádné poplatky a v okamžiku přebírání zboží u sebe nemusíte mít hotovost. Po potvrzení objednávky jste přesměrováni na platební bránu naší banky, kde zadáte údaje o své platební kartě. O výsledku transakce jste informováni.

Platba kartou je bezpečná

 • Při akceptaci platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových asociací
 • MasterCard a VISA, umožňující bezpečné platby kartou na internetu.
 • Údaje ze své platební karty zadáváte přímo bance.
 • Nikdo z našich zaměstnanců nemá přístup k údajům o Vaší platební kartě.
 • Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje tak, že nikdo kromě banky si údaje nemůže přečíst.
 • Systém 3D-Secure zajišťuje bezpečnost tím, že údaje o své kartě neposkytujete obchodníkovi (tedy nám), ale přímo bance. Přítomnost log Verified by Visa kartové asociace Visa a MasterCard Secure Code kartové asociace MasterCard zaručuje bezpečnou platbu v našem internetovém obchodě.

  Jaké karty přijímáme?

 • VISA Electron
 • VISA
 • Maestro (v případě, že Vaše vydavatelská banka jej zařadila do systému 3D-Secure)
 • MasterCard
 • České banky však většinou umožňují používání pouze embosovaných (reliéfních) karet - tedy nikoli elektronické karty VISA Electron a Maestro. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje Vaše vydavatelská banka. Dále některé banky vydávají tzv. virtuální karty, které jsou určeny výhradně k nákupu na internetu. Informujte se u své banky o možnosti používání Vaší karty k placení na internetu.

  Platba kartou ve spojení s online distribucí softwaru znamená moderní, rychlý a pohodlný způsob nákupu softwaru! Více se dozvíte v obchodě BlahaSoft v části online platby.

  Nový způsob placení nabízí unikátní platební karta České spořitelny. Chytrá karta nabízí garanci nejnižších cen nebo nákup ochrany zboží při zničení a krádeži.

  Elektronická distribuce softwaru

  Připravili jsme pro Vás novinku - rychlý a pohodlný nákup softwaru online. U vybraných programů (ABRA Classic, ABRA G2, Kastner Stereo), máte možnost zvolit si distribuci elektronicky (online). V tom případě Vám budou licenční údaje zaslány emailem a samotný program si budete moci stáhnout z internetu.

  U distribuce online je z pochopitelných důvodů nutná platba předem. Je možné použít bankovní převod, platbu přes eBanku nebo platebními kartami na internetu. Vaše licenční údaje obdržíte cca do dvou dnů od realizaci Vaší platby. Objednaný program tedy budete moci používat téměř okamžitě.

  Stále se snažíme rozšiřovat okruh programů, které je možné distribuovat online.

  Využijte tohoto moderního, rychlého a pohodlného způsobu nákupu softwaru v obchodě BlahaSoft!

  O společnosti BlahaSoft

  Firma Jan Bláha provozuje internetový obchod BlahaSoft s účetním a ekonomickým softwarem. Specializuje se především na ekonomické a účetní programy pro střední a menší firmy a živnostníky. Z nabídky si jistě vyberete ten správný účetní software pro Vás, a to za nejnižší ceny na trhu.

  Článek je v sekci: Představujeme eShopy  Poslední příspěvky

  Doporučujeme

  Statistiky