Centralnivysavace.cz vysavače s centrálním sáním


Listopad 20th, 2006


Centralnivysavace.cz je internetový obchod, který se specializuje na vysavače s centrálním sáním. V hlavním menu nabízí dva základní typy sacích jednotek a to jsou sací jednotky DuoVac a SuperVac. Všeobecně známou výhodou centrálního vysávání je fakt, že veškeré vysávané nečistoty odvádíte mimo vysávané prostory přímo do sacího agregátu. Stačí jen zapojit hadici do sacího vývodu a již můžete pohodlně vysávat. Důležité a praktické je také to, že systém centrálního sání je tichý. Rozmístění zásuvek si určujete sami, což znamená, že síť výstupů pro zapojení hadice Vám bude vždy jako “šitá na míru”.

Centrální vysavače Duo Vac využívají sílu elektromotorů AMETEK Lamb Electric, účinnosti moderního filtračního systému DuoFibre Quick™ a důmyslnost oválné nádoby DuoMax™. Všechny tyto vlastnosti společně posilují cyklónový efekt, který vytváří 3 až 4 krát silnější čisticí sílu ve srovnání s přenosným vysavačem. Přímo na stránkách si můžete prohlédnout také grafický řez vysavačem! Nahlédnete tedy do nitra přístroje a rozhodnete se, zda takto technicky koncipovaného pomocníka do domácnosti opravdu chcete.
Nemusí se však jednat pouze o domácnost. Centrální vysávání využijí nejen domy a byty, ale také kanceláře, chodby, či půdní vestavby. Využití je opravdu široké a je samozřejmě jen na Vás za jakým účelem si centrální vysavač DuoVac nebo SuperVac pořídíte.

E-shop Centralnivysavace.cz obsahuje také širokou škálu doplňků centrálního sání. Ať už se jedná o instalační materiál či samotné zásuvky, vše je v nabídce zahrnuto. Hadice, věšáky na hadice, turboklepače, hubice, kartáče, teleskopické trubice, to vše v shopu Centralnivysavace.cz.

Položka výprodej obsahuje zboží zlevněné, které je aktuálně v doprodeji. Naopak odkaz velkoobchod je určen pro všechny, kteří se rozhodli nakupovat výrobky za velkoobchodní ceny. Jedná se o odběry zboží nad 20.000,-Kč nad 50.000,-Kč a v hodnotě nad 70.000,-Kč.

E-shop funguje standartním způsobem. Po registraci a přihlášení navolíte veškeré požadované zboží. Umístíte do nákupního košíku a nákup uzavíráte v pokladně.

Každému kdo je rozhodnutý pro koupi centrálního vysavače nebo o něm třeba i jen uvažuje doporučujeme navštívit specializovaný internetový obchod Centralnivysavace.cz . Zaručujeme, že nebudete litovat a na stránky se budete třeba i velice rádi vracet.

Internetové obchody pro dům, byt a zahradu

Článek je v sekci: Představujeme eShopyPoslední příspěvky

Doporučujeme

Statistiky