Propagujte Vaše soutěže pomocí soutěžního webu Souteze24.cz


Prosinec 8th, 2010


Soutěž můžete propagovat v rámci svých webových stránek. Nejvhodnější formou propagace je však online propagace na specializovaných soutěžních webech. Mezi nejúspěšnější servery s online soutěžemi o ceny patří server Souteze24.cz

Soutěžní weby jsou katalogy, kde jsou zveřejněny soutěže z různých webů. Soutěže jsou v těchto katalozích kategorizovány, hodnoceny, komentovány atd. Pokud chcete docílit větší konverze - zpětné vazby, můžete si nechat soutěž zvýraznit za poplatek.

Online soutěže jsou jednou z nejlépe přijímaných forem komunikačního mixu mezi internetovými uživateli. Prostřednictvím internetové soutěže můžete účelně propagovat Váš obchod nebo službu.

- Internetovou soutěží se efektivně startují nové projekty.
- Většinou mají masovou odezvu a zajistí Vám tak velké množství zákazníků.
- Vždy je úspěšnost soutěže závislá na výhře o kterou se soutěží. Čím zajímavější, hodnotnější cena tím větší účast mezi internetovými uživateli.

Jak udělat online soutěž o ceny úspěšnou co nejefektivněji?

- Čím lepší výhra, tím úspěšnější je soutěž
- Zvolte správný název. Funguje více “Vyhrajte notebook nebo Iphone” než “Léto s námi” či „Vánoční soutěž“
- Použijte v názvu vhodné Emoční motivátory
- Použijte dobře připravený vizuál výhry
- Soutěž zvýrazněte nebo topujte

Denně je přidáno na server Souteze24.cz přes 20 nových soutěží. Po dvou dnech je Vaše soutěž hluboko v pořadí. Rozdíl mezi zvýrazněnou a nezvýrazněnou soutěží je v řádu tisíců přístupů. Zvýrazněná soutěže je také rozeslaná v novinkovém emailu registrovaným uživatelům. V současné době jich je na serveru souteze24.cz registrovaných přes 12 000. Při odeslání soutěže uživatelům se konverze strmě zvýší.

Server umožňuje také uspořádání soutěže pro Vás. O soutěži budou informováni všichni registrovaní uživatelé serveru souteze24.cz . Odpovědi na soutěžní otázku hledají uživatelé na Vašich stránkách. Soutěž je doplněna o logo Vaší firmy nebo produktu, webovou adresu a text. Více informací naleznete zde http://www.souteze24.cz/usporadat-soutez

Článek je v sekci: Zajímavosti - obchody, internetPoslední příspěvky

Doporučujeme

Statistiky