Vína z celého světa pro každou příležitost


Duben 20th, 2011


Pokud jste na své dovolené či pracovních cestách přišli na chuť nějakému konkrétnímu vínu, je pravděpodobné, že si jej můžete pohodlně a výhodně opatřit také u nás. Největší dovozce a distributor vín v České republice Global Wines je totiž také provozovatelem e-shopu global-wines.cz. Na tomto internetovém obchodu tak najdete nejširší nabídku vín pro každou příležitost z celého světa.

E-shop global-wines.cz disponuje širokým výběrem vín od vinařů z Moravy i z druhého konce světa, od nejobvyklejších značek po luxusní kusy. Nabídka tohoto e-shopu totiž čítá přes 800 vín a destilátů těch nejlepších světových vinařství a palíren, takže šance, že by si zde někdo nevybral svého favorita, je mizivá. Ostatně desetiletá tradice společnosti na českém trhu je dostatečným důkazem její erudovanosti v této oblasti. Odborníci z Global Wines vybírají do svého obchodu jen kvalitní a osvědčená vína vyhlášených vinařských oblastí jako je Francie, Itálie, Chille či Jižní Afrika, Austrálie, Nový Zéland, Španělsko, Portugalsko, ale také Spojené státy, Argentina, Německo, Černá hora, Uruguay a samozřejmě Česká republika.

Zakoupit zde můžete jednu lahev, ale také zásobu na velkou party. Víno vám totiž dovezou na místo určení do tří pracovních dnů od objednání. Odebrat si ho však můžete i osobně ve třech pražských prodejnách Wine Depot. Netřeba zmiňovat, že ceny vín na e-shopu dodavatele se diametrálně liší od cen v klasické prodejní síti, takže zejména větší objednávka je pro zákazníkovu kapsu mnohem výhodnější.

Vše o víně

Na e-shopu global-wines.cz však nenaleznete jen širokou nabídku vín, ale také mnoho užitečných informací a rad. Zajímá vás původ vybraného vína? Informace o jeho výrobě, skladování či možných kombinacích s vhodnými pokrmy? Chcete se stát mistry v podávání vína a umět si jej patřičně vychutnat? I takové informace získáte, pokud navštívíte web www.global-wines.cz

Článek je v sekci: Představujeme eShopyPoslední příspěvky

Doporučujeme

Statistiky