RSS

RSS (Really Simple Syndication či RDF Site Summary) představuje možnost automatizovaného stahování hlaviček zpráv bez nutnosti opakovaně navštěvovat stránky zpravodajství.

RSS pro Seznam.cz:
Přidej na Seznam

RSS pro Google:
Add to Google

RSS kanál pro Váš web nebo RSS čtečku: http://www.onlineobchody.com/zpravodaj/wp-rss2.php.

RSS zdroj pro Váš web:
Chcete zatraktivnit svůj web pro uživatele a vyhledávače? Použijte náš RSS zdroj na export zpráv na Váš web!
V případě, že máte zájem o zobrazování zpráv na vašem webu a nevíte jak na to, neváhejte nás kontaktovat třeba emailem, rádi Vám pomůžeme s nastavením.

RSS pro Vaši čtečku:
K tomuto účelu je nutný specializovaný program, buď jednoúčelová RSS čtečka (například FeedReader či Headline Viewer) nebo program, který má práci se zdroji RSS jako vedlejší funkci (například poštovní klient Mozilla Thunderbird či webový prohlížeč Opera). Všechny tyto vyjmenované programy jsou volně dostupné ke stažení a používání.

V těchto programech je zapotřebí zadat umístění XML souboru s obsahem RSS, které je u zpráv “http://www.onlineobchody.com/zpravodaj/wp-rss2.php“, s výjimkou například Opery, kde stačí na tento odkaz kliknout. Dalším důležitým, v těchto programech nastavovaným údajem, je frekvence aktualizací souboru, která v případě zpráv postačí 1x za 12 hodin.

Příjemnou práci s RSS kanály Vám přeje team Onlineobchodů.